Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewiemja: czy biją za samo chodzenie??? No chyba nie widać na filmikach prowokacje rzucanie kamieniami a to że ktoś dostaje #!$%@? przypadkiem albo gazem to już ryzyko zawodowe -.-
@markhausen: Jarek mam wrażenie odleciał już jakiś czas temu od rzeczywistości i został kozłem ofiarnym partii. Nikt go tam nie słucha, on sam nie wie co sie dzieje. Zobacz że kompletnie cały rząd pochował sie po kątach jak karaluchy, kogoś wystawić musieli, wystawili Jarka, nikt inny nawet nie piśnie
@Niewiemja bo nie chca mieć z tym nic wspólnego, żeby zostać później przy korycie, tylko dlatego się chowają #!$%@?, ale naród nie zapomni, że to nie tylko Jarek, ale cały rząd #!$%@?ł ten kraj
@Niewiemja: Osobiście i gadając o tym dziś w pracy wnioski są następujące - wykonywać rozkazy związane z bezpieczeństwem ludzi - jak najbardziej, pilnować i chronić ludzi jak i ich dobytek - jak najbardziej, pałować ludzi na ulicach (nie licząc obrony własnej) - nigdy w życiu. Jak zadawałem hipotetyczne pytania kolegą to każdy z przekonaniem był przeciwny przemocy wobec narodu którego przysięgaliśmy bronić, nasza przysięga mówi jasno i klarowanie od czego jesteśmy.