Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Możliwe że przy obd elm 327 #!$%@?łem nawiew w aucie? Nawiew wcale nie dziala, lecz podświetlenie się świeci. Podlaczylem tylko tak sobie żeby sprawdzić spalanie w aucie i chciałem odczytać czy są jakieś błędy, oczywiście nie kliknąłem kasowania tylko odczyt. Podczas odczytu na desce rozdzielczej pokazaly się 3 żółte ikony, ale znikły.
Odłączyć akumulator? Możliwe żeby coś się stało ze sterownikiem? Pacjent Vw Crafter 2015.
#motoryzacja #mechanicy #vwcrafter #samochody
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpalaczBenzyny: nie nie to diesel, stal z 2 tygodnie w sumie nieużytkowany. 3 dni temu bawiłem się elm, chciałem zobaczyć sobie spalanie i tyle. Możliwe że zbieg okoliczności i faktycznie jeblo coś w klimie. Odlacze jutro kleme, może samo się zrobi.
@grubyjanek: nie masz tam LPG? coś mi się obiło o uszy, że przy LPG (tj. jakieś tam zmiany w sterowniku silnika?) mogą pojawić się takie kwiatki przy Elm327


@SpalaczBenzyny: Coś w tym może być bo ja mając gaz obok gniazda mam naklejkę z ostrzeżeniem, że w aucie lpg siedzi. I się zastanawiałem dlaczego z początku cykając się trochę podłączyć xD. Na szczęście wiele razy kabelek był podpięty i nic się