Wpis z mikrobloga

Szczerze? Przyznam, ze sam w 2015 glosowalem na dude w II turze, cieszac sie z porazki Komora. Potem smialem sie z kodziarzy. Wstyd mi teraz za to. Nie miescilo mi sie jednak wtedy w glowie (i nie tylko mi chyba), ze pisowcy sa w stanie #!$%@? az tak ten kraj, ze wszelkie urzedy, funkcje i instytucje panstwowe mozna tak osmieszyc i zrownac z ziemia, ze afer i skandali bedzie tak duzo, ze ciezko nawet je wszystkie bedzie zliczyc... ze telewizja zostanie tuba propagandowa jedynej slusznej partii, a gdy dziennikarz powie slowo prawdy to bedzie wielkie poruszenie i niedowierzanie..

To nie chodzi tylko o ostatni wyrok 'trybunalu' - tu chodzi o plucie na spoleczenstwo przez ostatnie 5 lat. Nigdy nie czulem takiej nienawisci do pisowskich szkodnikow. Gdzies byla ta cienka granica do ktorej jakos to sie wszystko tolerowalo i nieswiadomie dawalo ciche przyzwolenie, ale w tym momencie zostala przekroczona, a ostatnie wypowiedzi naczelnika i innych tylko poteguja nienawisc i zlosc.. Nigdy wczesniej nie wychodzilem na ulice, ale czas najwyzszy.
Nie pozwolcie na totalne zawladniecie panstwa przez te zaraze i nie dajcie sie zastraszyc...

A dla tych, ktorzy mysla, ze ich to nie dotyczy - pamietajcie;
Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
nie byłem komunistą.
Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem,
nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, milczałem,
nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.

  • 7
Przyznam, ze sam w 2015 glosowalem na dude w II turze, cieszac sie z porazki Komora. Potem smialem sie z kodziarzy. Wstyd mi teraz za to.


@shelby0153: Masz krew na rękach, kraj zmarnowałeś.

Nie pozwolcie na totalne zawladniecie panstwa przez te zaraze i nie dajcie sie zastraszyc...


Wyborca PiSu będzie nam to mówić? Przestrzegaliśmy także i wtedy, urobiliście sobie wtedy formułkę że "straszymy PiSem" - i co?
@Saeglopur: Nigdy nie popieralem pisu, ani w wyborach parlamentarnych, ani w samorzadowych. Z kosciolem jako instytucja i prawicowymi pogladami rowniez nie bylo mi po drodze, wiec z tym 'wyborca PiSu' sobie wypraszam.

W 2015 mialem niespelna 19 lat i jak to sobie przypomne, to PO mialem mocno obrzydzone, glownie przez Kopacz, ktora nie bardzo radzila sobie z funkcja premiera (teraz wydaje sie to smieszne gdy mozna porownac ja do Szydlo czy
@shelby0153: Sytuacja jeśli była inna to można powiedzieć tylko że była bez porównania lepsza - w kraju było stabilnie i gospodarka pruła do przodu. Stąd też mnie dziwi do dziś to poczucie jakie niektórzy wtedy mieli że koniecznie trzeba wszystko wywrócić do góry nogami.

Jak sam piszesz - łyknąłeś propagande rusko-pisową i całą tą kampanie za którą jak już wtedy się okazało właśnie i Ruscy stali. Nie wiem czy pamiętasz ale