Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 398
Gdzie jest kuwa ten pion w tym całym zamieszaniu?
Jak trzeba było nagrać tweeta z uśmieszkiem na twarzy , że przeprasza tych którzy są na kwarantannie przez niego to zrobił to w jeden dzień, a teraz gdzie on kuwa jest? Prezydent! Wszystkich Polaków, uciekł jak szczur pod przykrywką #koronawirus teraz filmu nie potrafi nagrać z przekazem?
Zobaczcie na kogo oddaliście głos, zwykły tchórz, wstyd!
#protest
#duda
DzonySiara - Gdzie jest kuwa ten pion w tym całym zamieszaniu? 
Jak trzeba było nagra...

źródło: comment_1603810680vWlLkD3HeRehojBFFbIcSJ.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@DzonySiara: Szczury się zapędziły w pat i ani teraz dobrze bronić swoich, ani deeskalować, bo narobili takiego gówna, że nie ma już poprawnych dyplomatycznie słów lub protokołu na to (tak jakby w ogóle to słowo ktoś z nich znał). Nie możesz się zesrać komuś na stół i z tego wybrnąć.
  • Odpowiedz
Szczury się zapędziły w pat i ani teraz dobrze bronić swoich, ani deeskalować


@60scnds: Mój komentarz z perspektywy orędzia Jarka sprzed godziny zestarzał się jak mleko XD #!$%@? #!$%@?Ć SIĘ WSZYSCY. No, ale po tym #!$%@? wszystkiego się i tak spodziewałem. Dudziaczek pewnie zakitra się teraz jeszcze głębiej w norze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DzonySiara: pajacyk mógł oderwać się od swojego pana - co mu w końcu zrobi przecież i tak na 3 kadencję nie zostanie a odwołać go praktycznie nie można.

Ale woli lizać buty prezesowi.
  • Odpowiedz
  • 0
@DzonySiara A może specjalnie mówią, że ma koronkę, jako usprawiedliwienie że chory i zajęty. A potem albo wróci jak się uspokoi sytuacji i powie, że nie mógł mówić bo jest pod respiratorem. Albo go medialnie usmiercą i kaczka przejmie władzę jako ten co ratuje świat... ... To moja pierwszy teoria spiskowa w życiu i chyba mi się udało xd
  • Odpowiedz