Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: Ok. 30 moich znajomych było dzisiaj na marszach w całej Polsce. Najczęściej pary albo młode dziewczyny, raczej nikt nie był w jakikolwiek sposób agresywny. Ale może mam zajebistych znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Misi3kGOD: Pluje na Bosaka ale nie wyobrażam sobie żeby na marszu niepodległości wyrywał wycieraczki w samochodach xD. Twarze środowisk lewicowych powinny się odcinać od wandalizmu a nie być prowodyrem w #!$%@?. Margot jest po prostu zwykłym patusem i sebixem.
@NPCno123123: Typie, przypomnieć ci sceny z Marszów w 2011 czy sam to zrobisz ? Przecież to co się dzieje teraz w porównaniu do tamtego go niebo a ziemia. Na nacjonalistycznych marszach zawsze ok 5% typów w kominiarach strzela sobie mefedron na niezniszczalność i idzie się klepać z policją. Nawet nie mów, że nie
@Misi3kGOD:

Typie, przypomnieć ci sceny z Marszów w 2011 czy sam to zrobisz ? Przecież to co się dzieje teraz w porównaniu do tamtego go niebo a ziemia.

Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to że na prawicowych marszach za cegły i bruk nie chwytają Winnicki czy Bosak. Oni są od tego żeby takie zachowania potępić bo w tłumie zawsze znajdą się osoby które lubią coś #!$%@?ć.
Margot będąc właśnie takim
@NPCno123123: Fakt, źle zrozumiałem. No co ja mogę powiedzieć, ja osobiście uważam, że Margot nie jest żadnym autorytetem - a na pewno nie powinna nim być. Jest to osoba szkodliwa dla środowiska i jeżeli faktycznie walczy dla dobrej sprawy powinna odsunąć się w cień i się nie wychylać bo może zrobić zły pr całej sprawy. Porównanie natomiast jej do Bosaka czy Winnickiego to jednak duża przesada. To są politycy, posłowie, ona