Wpis z mikrobloga

@costampowiem: Serio istniał ktokolwiek kto myślał, że oni nie będą popierali zaostrzenia aborcji? Przecież "5 Mentzen" to było też, że nie chcą aborcji. Mieli w swoich szeregach Kaję Godek albo Sochę, a żona Bosaka to prawniczka Ordo Iuris. Dlatego, że była tam taka zbieranina, nawet mi przez myśl nie przeszło na nich głosować. A jak mówiłem, że gospodarczo nic nie zmienią a tylko będą popierać pomysły pis to mnie wyśmiewali i
dałem się podejść jak młody i mnie #!$%@? oszukali.


@costampowiem: Jedyną osobą, która Cię oszukała, jesteś ty sam. ¯\(ツ)_/¯

Przecież "5 Mentzen" to było też, że nie chcą aborcji.


@krzysiek944: Piątka Mentzena to był jeszcze pikuś. Ludzie tłumaczyli to sobie tym, że to tylko taki performens dla tłuszczy, bo Mentzem mówił, że ta jego piątka to rzeczy, które ich wyborcy chcą słyszeć. Sami rzecz jasna nie identyfikowali się z
@ZygmnuntIgthorn: właśnie wszyscy wyborcy konfy, którzy teraz nagle CHLIP CHLIP OSZUKALI MNIE po prostu czują wstyd, bo na własnej skórze poczuli, że ich szurskie poglądy to żenada i niemal cały kraj się z nich śmieje. Ale spokojnie. Jeśli spełnienie obietnic wyborczych to dla nich taka tragedia, że oficjalnie już nienawidzą konfy to znowu ją pokochają kiedy memcen wrzuci filmik jak super śmiesznie ora lewaków. I znowu będą na Konfę głosować. To