Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki,

Tak wiem, mogę sobie jutro zadzwonić i zapytać ale trwa dyskusja z żoną i potrzebuje argumentów na już :D Ile muszę założyć na montaż instalacji #lpg w #honda Civic IX 1.8? Najlepiej Stag albo BRC :) Dobrze szacuje zakładając 2500zł?

#samochody
  • 28
  • Odpowiedz
@Aerwin: Tzn bez tragedii ale ac w01 to poprostu niskiej jakości tanie wtryski, jak jesteś z tego samego miasta co Trique to zapytaj go kto mu taką oferte złożył, bo graty są mówiąc wprost lepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aerwin: tylko nie jestem pewny co do wielkości zbiornika. Do ufo wchodzi 34L zbiornik staga w kształcie okręgu i ledwo się domyka podłoga. Ten 41L ma inny kształt?
  • Odpowiedz
@bb89: gosc minw sumie napisal ze mniejszy zbiornik

uwagi na specyfikę wnęki na koło zapasowe i kierując się bezpieczeństwem zbiornik byłby pojemności około 34L brutto co daje użytkowej pojemności około 27L. Zbiornik nieduży gdyż we wnęce znajduje się przetłoczenie które wzmacnia konstrukcję auta z tyłu oraz pozwala holować pojazdy (kolucho do holowania), montując większy zbiornik niestety lecz przetłoczenie trzeba wyrównać a co za tym idzie zgrzewy i wzmocnienie przestaje funkcjonować
  • Odpowiedz