Wpis z mikrobloga

Musicie zrozumieć jedno
mężczyzna zawsze będzie walczyć o sprawy całego społeczeństwa
Kobieta - nigdy ale to nigdy nie będzie podejmować walki o sprawy i problemy mężczyzn

#przegryw #blackpill
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda: @JestemPrzegrany Wiem że dla Was posiadanie dziecka to jest niewyobrażalne, no bo tylko trzepiecie konia do jakiegoś anime, ale faceci też są rodzicami. Sam nie wiem czemu ten protest jest protestem kobiet, a nie rodziców ale problem dotyczy obu płci.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Jak uważa faceta za ideał bez wad to wszystko dla niego zrobi. wielbić go będzie, wyznawać, do poziomu że zastanawiasz się gdzie chowa ołtarzyk z tobą. Traktuje cię jak boga, czujesz się jak bóg, na wszystko ci pozwala, jest pokorna, uległa, o każdy najdrobniejszy szczegół zadba aby tobie było dobrze, nie posika się mało ze szczęścia. No full opcja.
  • Odpowiedz
a czy w polityce nie jest przypadkiem o wiele mężczyzn niż kobiet? Dlaczego oni nie walczą o problemy swojej płci?


@chwila: k---a nie wiem, ale może to, że nie wybierają ich tylko faceci ma jakiś wpływ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kub54: bo dorwały się do niego agresywne feministki które zawsze dehumanizowały mężczyzn tak jak ty to zrobiłeś na początku wiadomości
  • Odpowiedz
@Mescuda to czekam na jakiś protest w sprawie bardziej męskiej i raczej na nim będę jeśli miałby rigcz, bo mam chłopa, ojca, brata - po prostu takie rzeczy się nie dzieją aktualnie, o ile kiedykolwiek o coś protestujecie. Sprawa aborcji dotyka także mężczyzn, nie tylko kobiety, ale mężczyzn, którzy mają dziewczyny, córki, żony. Więc gdyby odwrócić sytuację - dlaczego kobiety miałyby nie protestować?
  • Odpowiedz
@DziewczynaChaos: Zawsze mnie śmieszy, gdy jakaś babka oburza się na ten pomysł jak gdyby kiedykolwiek miałby być zrealizowany xd. Pewnie i tak tylko dla atencji o tym mówi. Ale myślę, że taki s--s socjalny nawet byłby fajny.
  • Odpowiedz
@Mescuda: naprawdę tak Was boli że jak Wam coś nie pasowało to największy krok jaki zrobiliście to krzyczenie na niczemu winna kasjerkę w sklepie o maseczkę i nagranie tego do internetow, a kobiety potrafiły zmobilizować tyle osób nawet w mniejszych miastach? Może to kobiety zaczęły, ale powinni włączyć sie wszyscy i wszyscy razem skończyć to.
W końcu zebrała sie siła która widać a nie tylko wyraża swoje oburzenie w internecie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wilkudemoner: jak jest ruchany i jakie prawo może to zmienić? Rozumiem, że społeczeństwo musi zacząć działać w obronie mężczyzn, jest to więc polityczne. Politycy mają kasę i są mężczyznami, wiêc czemu nie dbają o swoją płeć? Podobno to tylko mężczyźni dbają o sprawy społeczeństwa według opa? Dlaczego więc tego nie robią?
  • Odpowiedz
@chwila: odpisałem na to wyżej. Wystarczyłoby wprowadzić aborcje prawną, znacznie rozsądniej i równiej podchodzic do spraw wychowania dziecka przez sądy (swoją drogą większość sędziów rodzinnych to kobiety), ale problemem jest też wiek emerytalny, partytety, polityka migracyjna, dysproporcja kar w sądownictwie... tego jest tyle że praktycznie w każdej dziedzinie życia znajdzie sie gdzies obszar gdzie facet jest ruchany. Spróbuj to samo znaleźć z kobietami i nagle okazuje się że nie ma
  • Odpowiedz