Wpis z mikrobloga

@nokash @piastun @colek : z tego co mi wiadomo Radek za czasów świetności Dody zdradzał ją z innymi pudłami, a wydaje mi się, że ówcześnie, w czasach młodości (lata 2006) Doda miała wysoki popęd seksualny, co wielokrotnie eksponowała, wizualnie też nie źle wyglądała, dzięki czemu narzekać nie mógł. W gre wchodziły trasy koncertowe, wyjazdy służbowe, ale nie wierze, że nie szło się powstrzymać. Małgorzata również balony ma zrobione i jest pewnie w
@nokash: Nie, ale dyrekcja TVNu powinna przed publikacja tego odcinka wychwycic, ze pracownicy zle wykonali swoje zadanie za co powinni oni conajmniej dostac solidny ochrzan i usunac felerny material zastepujac nowym. Ze znikomą wiedzą informatyczną potrafiłbym zakryć erekcje po prostu przybliżając obraz bez większych problemów. Odkształcone spodnie wyglądają zupełnie inaczej. Dodam, że Radek miał obcisłe rurki w tym odcinku, a nie obszerne spodnie.
@piastun: Wydaje mi się, że niekoniecznie. Jak już wspominałem, Radkowi i Gośce przez wekend wolnego od pracy mogły przeszkadzać dzieci. I na planie napięcie osiągnęło apogeum możliwe, że zapalnikiem była jedna z pracownic lub uczestniczek Projektu Lady. Możliwe, że znudził się Gośką, albo zbyt często boli ją głowa, lub nie chce jej się przez menopauze i biedaczek zbyt dużo wyobraził sobie patrząc na majtki schylającej się tyłem odwróconej do niego młodszej
@BartekJoint14: Jo na pewno, dzieci po nim skakały i się nie spuścił. Podniecił się widokiem zgrabnych młodziutkich samiczek z prodżekt lejdi. Tak, spodnie tak mogą się odkształcić. Jeansy od wzwodu się raczej nie podnoszą tylko wybrzuszają. Wystarczy usiąść w niestandardowej pozycji, żeby spodnie przy zamku się tak zgięły.