Wpis z mikrobloga

A powiedzcie czy Kamil teraz zostanie, bo po tym jak buczał że Julia wyleciała jakoś nie widzę żeby do innej laski startował? (swoją drogą pewnie pewnie tak się z tamtą dobrze sparował bo bez napisów też nie szło jej zrozumieć)
#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szymon-wozniak1: TAK, serio jestem już w stanie znieść Artura, Ivana ale widok i głos Anki i Kamila przyprawia mnie o odruch wymiotny. Kamil do tej pory był spoko, dymił ale już mnie odrzuca te jego ciągle powtarzanie że jest wodzem i atakując wszystkich xd
  • Odpowiedz
@cospieknego24: on ma jakieś braki związane z byciem wodzem, może w dzieciństwie za dużo bawił się w dziki zachód, albo za dużo westernów? Myślę, że jakby dostał tu szansę to skorzystałby też z prawa pierwszej nocy, dzięki temu mógłby lepiej nakreślić profil psychologiczno-fizyczny graczy i udolniej rozkazywać kto ma z kim chodzić XD
  • Odpowiedz
@cospieknego24: zastanawiam się po czyjej stronie tak na prawdę jest Ata. Bo niby tu chodzi z Ivanem, śmeszkują, patrzą sobie głęboko w oczy, niby Ivan coś tam przebąkuje że powinna wybrać na rajskim Kamila ale z Madzią też tam obie coś szepczą do siebie porozumiewawczo i teraz nie wiadomo z kim ona trzyma sztamę. Kamil jest pewien że przeciągną ją na swoją stronę, ale nie wydaje mi się żeby zaczęła
  • Odpowiedz
@Nana5: Ata kręci z każdym i mówi otwarcie że ona tu pogada, tu pogada ale decyzji żadnej nie podjęła bo lubi wszystkich. Wydaje mi się że Atą pójdzie tam gdzie Sonia, a Sonia wiadomo że za Arturem, Robertem i Madzia.
  • Odpowiedz