Wpis z mikrobloga

@sucze Też nie jestem za tym żeby malować i niszczyć wszystko co popadnie, a protesty wspieram jak tylko mogę. Tym bardziej, że dworzec nie ma z tym wszystkim zbyt wiele wspólnego i jest własnością właściwie nas wszystkich, jest publiczny. Najlepsze są banery zwyczajnie przyklejane albo postawione, które można później łatwiej zdjąć.
  • Odpowiedz
@sucze: Wiem,ze ludzie nie sa nic warci ale tu chodzi o male dzieci,ktore nie musza cierpiec a to jest wazniejsze od kawalka muru
  • Odpowiedz
@sucze: A ja jestem za bo dzięki temu o protestach jest głośno. Bo kto by się przejmował zwykłym tłumem julek i lewaków ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sucze: Dokładnie, bez sensu. Jak już pisać to mane, tekel, fares i na ścianach klechów i PISowców - jak się Boga boją to niech sobie przypomną jak się kończy gdy nie potrafią odczytać napisów ze ścian. Ale też nie pisać na wszystkich kościołach - są też dobrzy księża, a i bardzo mały odsetek PISowców nie popiera obecnych działań.
  • Odpowiedz
Nie popieram takiego działania, według wychodków jestem za PiSem bo niszczenie nowego dworca to nic złego.


@sucze: w sumie PiS mógłby w prosty sposób temu zapobiec - wystarczy, żeby #!$%@?ł...
  • Odpowiedz