Wpis z mikrobloga

Nie popieram takiego działania, według wychodków jestem za PiSem bo niszczenie nowego dworca to nic złego.


@sucze: No cóż, debile zazwyczaj są po obu stronach barykady. Mało tego, pewnie to sprowadza dyskusję coraz niżej, aż do przerzucania się gównem zamiast dyskusji. Niestety wygląda na to, że dialog w ostatnich miesiącach nie tylko na demonstracjach ale i w TV czy po prostu między ludźmi sprowadza się właśnie do tego. Zezwierzęcili ludzi.
  • Odpowiedz
@Dzieban Gąsieniczko, ja jestem liberałem światopoglądowym i gospodarczym, więc jestem wielokroć większym wolnościowcem niż ty xD Niestety pseudo liberałowie nie potrafią czytać ze zrozumieniem i wszędzie widzą jakieś komunistyczne marksistowskie spiski, straszne urojenia, być może warte zbadania.
  • Odpowiedz
@Dzieban Znowu ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, bo masz mentalność gestapowca, który wszędzie dopatruje się garbatego nosa. Ty wszędzie dopatrujesz się komunizmu. Pokaż mi gdzie uzasadniam niszczenie mienia, daj mi natychmiast cytat z mojego komentarza albo usuń konto.

Wrzucasz słowa w usta innych ludzi, których oni w ogóle nie powiedzieli, jak najgorszy mistrz propagandy.
  • Odpowiedz