Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziś byłem zszokowany. Moja opinia o kobietach nie ulegnie zmianie. Byłem zszokowany jak wiele kobiet popiera aborcję. Jak wiele kobiet seks traktuje jako rozrywkę gdzie usuwa sobie ciąże jak wpadnie. Zaraz #rozowepaski pewnie powie, że rodzą się chore płody. Ale ile? 1100? To przypadek kilka milionów na sto który wynika często z przyczyny niedbania o siebie w trakcie ciąży. Gwałty? Proszę was. Nudny informatyk a patus. Na nudnego nie poleci. Po co jej bezpieczeństwo i stabilność? Ale na patusa? Oczywiście. Zabawa to podstawa. A że taki bardziej brutalny to pyk. Zresztą nie znam przypadków gwałtu. Kobiety prędzej uknują intrygę i posądzą o gwałt. Sama chciała wysoki sądzie. A kogo to obchodzi? Ty jesteś ten zły, bo nie dałeś na samochód. Te zachowanie u kobiet bardziej mi jest znane niż gwałt. Marzyłem o znalezieniu porządnej kobiety. Teraz wiem, że coś takiego nie istnieje. Chyba, że u brzydkich kobiet. A ja się zastanawiałem czemu nie mogę znaleźć dziewczyny. No tak. Szanujący się facet to z takim będzie dla pieniędzy. Dla seksu w międzyczasie będzie z innym bądź z innymi.

#aborcja #rozowepaski #seks #blackpill #redpill #ciaza #wygryw #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f95f07ac53de577b9aaeec3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 34
  • Odpowiedz
@TrenchCoatMafia: "dziecko,
med., psychol. człowiek w pierwszym okresie postnatalnego rozwoju osobniczego (ontogeneza), od chwili urodzenia do zakończenia procesu wzrastania;" niby nie jest to trudne do zrozumienia ale co chwilę znajdzie się kolejna osoba, która próbuje to negować, czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@pokywtra: Zamek – zespół elementów warownych i budynków mieszkalnych powiązanych w zamknięty obwód obronny, powstały w ustroju feudalnym jako ośrodek władzy książęce
A ja mam go w kurtce, czaisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To ja może powiem inaczej nie dziecko tylko NIENARODZONY CZŁOWIEK
I wszystko jasne, panu poliglocie z koziej dupy podziękujemy
  • Odpowiedz
@TrenchCoatMafia: ale płód to nie jest człowiek, płód to płód, jest na drodze do bycia człowiekiem, którym się stanie w momencie urodzenia. a ta analogia z zamkiem to błyskotliwie wygląda ale zupełnie nietrafiona
  • Odpowiedz
@pokywtra: Nie jestem pro life, tylko fanem ponoszenia odpowiedzialnosci za swoje czyny czego wy nie znacie ( )

Ale w przypadku np zdeformowanego płodu choroby czy (nie daj boże) rodziców lewaków jestem za prawem do aborcji
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to że kobiety preferują "męski" charakter u partnera (albo po prostu nie bycie ciapą) idioto, nie ma nic wspólnego z gwałtami. To że nie byłeś na antarktydzie nie oznacza że ona nie istnieje idioto.
Historyjki o tym że "prędzej oskarży bezpodstawnie" możesz wsadzić sobie w swoją incelską dupe. Debilu #!$%@?, wystarczy spojrzeć na statystyki i na to ile spraw gwałtu jest umarzanych, albo ile tych #!$%@? dostaje tylko zawiasy.
Jprdl
  • Odpowiedz