Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze myślałam, że większość tych wyznań na temat kobiet jest wymyślona, żeby tylko jak najbardziej nas upokorzyć i ponarzekać. Takie baity są tu mile widziane. Teraz nabieram wątpliwości czy to serio były baity.
Mam kolegę, który poprosił mnie o spotkanie. Ma problem z dziewczyną i myślał, że ja mu jakoś doradzę bo też nią jestem.
Jego dziewczyna nie chce uprawiać z nim seksu. Mało tego- oficjalnie przyznaje mu, że nigdy nie była w związku tylko w układach. Spotykała się tylko na seks. No i ona teraz tego seksu z nim nie chce. Nie że wcale, ale rzadko. Czyli laska lubi seks, to był główny jej jedyny powód spotkań z facetami, ale ze swoim to już nie chce. No i uwaga bo teraz najlepsze. On jej broni i mówi, że związek to dla niej nowość i że ona chce zapomnieć o przeszłości xD no bo ona mu tak powiedziała ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli jednym słowem pobzykała się już dość w swoim życiu, a teraz szuka jelenia co chyba jej nawet nie pociąga (takie jest moje zdanie, ale mogę się mylić)
Ogólnie on się boi, że się jej znudzi, a chciałby już stałego związku. Na prawdę daleka jestem od oceny ludzi w tym temacie, sama święta nie jestem, ale ja na kilometr widzę, że to są tylko kity.
Nie chcę się to wtrącać i za wiele mu nie doradziłam. No bo co ja bym mu miała doradzić?
Że widziały gały co brały? Że to raczej nie materiał na stały związek? Nie wiem, ale dziwne to wszystko

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f95d73ac53de577b9aaee67
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 11