Wpis z mikrobloga

#wykopoczta #oswiadczenie #wykop

Po 7 latach postanowiłem obszernie napisać o co chodziło z wykopocztą i tym moim słynnym "niewysłaniem paczki" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W 2013 roku byłem nowym wykopkiem(konto założyłem 3 lata wcześniej ale go praktycznie nie używałem bo wtedy prym wiodła #naszaklasa i #demotywatory) więc nie bardzo ogarniałem jak to się odbywa z tą wykopocztą, wydawała się to być sympatyczna akcja. Zatem dołączyłem do niej z myślą że w razie czego napiszę na tagu, że nie dam rady, w czym mnie utwierdzały kolejne wpisy organizatorów. Jakieś 2 tygodnie przed terminem wysyłania zdjęć okazało się że jestem praktycznie spłukany bo kupiłem nowy (używany) samochód i głupio by było robić komuś paczkę za 50 zł jak wziąłem nawet niewielką pożyczkę aby spłacać bieżące rachunki i jakoś dożyć do końca miesiąca. Więc napisałem na tagu, że nie dam rady, zapytali "dlaczego", no to myślę - wykop to bardzo miła i sympatyczna strona, z wieloma dość inteligentnymi żartami to sobie żartem odpiszę a potem wyjaśnię. To napisałem "bo się boję wysyłać paczek" w sumie to była prawda bo z pocztą zawsze byłe mną bakier - nigdy z niej nie korzystałem...

I się zaczęło - istny lincz, nerwy. Wysypały się pretensje i cała złość "wprawionych wykopków" że jak śmiem nie znać zasad wykopoczty i standardów wykopu po zaledwie tygodniowym obyciu. Nerwy jakich doświadczyłem były nie do opisania, byłem bliski załamania nerwowego że coś takiego może człowieka w internecie spotkać. Przyjazna strona okazała się istną mekką dla frustratów do wyżywania się na czyichś potknięciach i niewiedzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wykop nie jest szczery, o tym się boleśnie przekonałem i lepiej się w niego emocjonalnie ani osobiście nie angażować.

"Dziękuję" zwłaszcza panu @RPG-7 za największe chamstwo, jakbym Twoją mekkę zaburzył - jechałeś po mnie najmocniej, pewnie teraz to czytasz dalej obserwując ten tag już z innego konta. Ciekawe co u Ciebie słychać $%&^**%!

Dziękuję za uwagę i nie pozdrawiam frustratów sprzed 7 lat, za to pozdrawiam nowych, normalnych wykopków.
  • 6
zmysliles ze boisz sie wysylac paczki xD


@hpiotrekh: to był bardziej żart wynikający z nieobycia z pocztą - przyznaję byłem łamagą w tej dziedzinie. Ale przez te 7 lat nawysyłałem się już bardzo wiele z racji, że jest to częścią mojej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)