Wpis z mikrobloga

Niby komuch i lewak (do dziś jest na redwatchu-hehehe) ale rację ma. Strzał w kolano Konfy. Chyba że to Korwin nadal ton całej partii
  • Odpowiedz
@wojtecki2: Dlaczego nie zaglosujesz na konfederację ? Bo był projekt obywatelski i go zgłosili? ;) bo TK wydał wyrok którego nie akceptujesz?

Czy dlatego że dostrzegając problem braku możliwości usunięcia płodu które nie ma szans przeżycia, zaproponowali poprawkę która eliminuje takie sytuacje, ale nadal blokuje możliwość aborcji dzieci które mają mniejsze zaburzenia/a czasem pozwalają normalnie żyć?

Według statystyk aborcji było około 1050... Jest to jakiś margines, a jednocześnie są jedynymi którzy mają wolę (to się okaże) zreformować gospodarkę która dotyka 100% społeczeństwa... Zmniejszając obciążenia i pozwalając się
  • Odpowiedz
@jakubz: Nie zagłosuję ponieważ tym projektem obywatelskim naruszyli status quo, coś co było dobrym kompromisem w sprawach dla mnie kluczowych, może odbieram to osobiście ale jestem ojcem dwóch prawie dorosłych córek i chce dla nich jak najlepiej, nie chce żeby były do czegoś zmuszane. Jako ateista przymykałem oczy na pro kościelne podejście części kierownictwa ale to już dla mnie za dużo , mieli moje głosy jako wybór najmniejszego zła ,
  • Odpowiedz
@rorf46:

Polajkowałbym, ale trochę wstyd przed znajomymi, że lajkuję komucha

W przypadku takich obaw, wstydzić można się co najwyżej swoich znajomych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz