Wpis z mikrobloga

#latarki #lampki #rower #czolo #mechanikasamochodowa

Cześć jaką lampkę moglibyście mi polecić.. potrzeba mi taka co można na głowę założyć jak coś przy samochodzie robię, oraz też do jazdy rowerem w nocy i ogólne zastosowania.

Znalazłem coś takiego jak SKILHUNT H04 RC, z tego co po youtubie widać bardzo fajna lampka.. tyle że cena 240zł jest dość wysoka, bez akumulatorów jeszcze.

może jest coś tańszego równie dobrego, lub coś lepszego od tego w podobnej cenie..
  • 8
@m0d3_m4_d0wna: @kondziuux997:

Kupiłem skilhunta w Polsce.. na aliexpress nie chciało mi się czekać do 3 tyg aż przyjdzie. Tak z akumulatorem wyszło by mi 204zł.
W Polsce zapłaciłem 242zł i będę miał we wtorek. Akurat miałem jakieś kupony na allegro najwięcej można wykorzystać 20, to wymieniło mi to na 20zł zniżki. Normalnie by było 262zł. Wysyłka też darmowa bo mam smart.

Gdyby to jeszcze była różnica cenowa jak przy wideorejestratorze
@kondziuux997: lampka doszła... przyznam szczerze że spodziewałem się że to mocniej będzie świecić, no ale ja często mam doczynienia z silnymi źródłami światła.. ostatnio montowałem lampę 8000lumenów do garażu, to to fajnie świeci. na pewno efektu wow nie ma przy tej czołówce.

Druga sprawa to w trybie turbo nie ma różnicy między T1 a T2. na luxometrze też nic się nie zmienia. reszta trybów jest różnica między 1 i 2

Ale