Wpis z mikrobloga

@Morritz: Bo klub dla gejów steruje prawodawstwem w kraju, który przynajmniej fizycznie leży w Europie i odbiera ludziom godność i wolność, xdd. 60 Groszy nie będzie, ale prezentujesz świetne podwójne standardy oskarżając kogoś o podwójne standardy, xd.
  • Odpowiedz
@Morritz: Biorąc pod uwagę jaki stosunek ma partia rządząca do kościoła i jak bardzo kościół popiera / naciska na przepisy choćby antyaborcyjne...
  • Odpowiedz
@Morritz: W ten sposób same obnażają podwójne standardy przeciwników. Dotychczas to właśnie różańce i inne gusła organizowane w różnych, nieprzeznaczonych do tego miejscach były ignorowane przez władze, bez baczenia na to, komu to przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Morritz: Nie zauważyłem, że odpowiadam komuś z troll-listy/gwoździa w głowie. Nie, kościółek nie ma wpływu na działania pisu, kościółek otwarcie nie popiera tego, co się stało, wcale zaraz nie zacznie się krzyk, że przeklinający ludzie biedny kościółek atakujo. Proszę o kolejny fikoł, xd
  • Odpowiedz
@Nitfluad: czyli teraz przyznałeś, że przepisy działają na korzyść osób, które np. są tam teraz w tym kościele czy pełnią tam kult, a ci przyszli uzewnętrzniać swoje przekonania w miejscu do tego nieprzeznaczonym? od razu zaznaczę, że nie przeszkadza mi to, że tam są tylko zaczęło się od podwójnych standardów i debaty nt. czy to dobrze, że są w takim miejscu, mniej więcej tak jakby wchodzili z butami do siebie
  • Odpowiedz
@Warzywo: to wy fikołkujecie co chwilę nie zwracając uwagę na wolności i prawa innych ludzi, aż mi to przypomina typowych szurów zacietrzewionych w obronie swojej ideologi
  • Odpowiedz