Wpis z mikrobloga

wystarczy intelij idea. Po co dwa odrębne IDE.

InteliJ + pluginy i masz to samo


@MarcinOrlowski: Ale zdajesz sobie sprawę, że to nie jest to samo? I wewnętrzne API i zestaw featurów się różni.

Niech przykładem będzie akurat plugin rusta, bo mam pod ręką. Gdzie pełnie fukncjonalności dostaniesz tylko i wyłącznie na CLionie. Z pluginem pythona vs Pycharm jest podobnie, nie będziesz miał dostępu do wszystkiego. Także no, wielu ludziom wystarczy,
aseeon_ - > wystarczy intelij idea. Po co dwa odrębne IDE.

 InteliJ + pluginy i mas...

źródło: comment_1603739053gPovaOdPwhSHlGTFiHWFIB.jpg

Pobierz
że to to samo, to bzdura


@aseeon_: Panie, żeś się uniósł (i to aż dwa razy :) jakbyś miał płacone od każdej sprzedanej licencji CLiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, Rust jest jako plugin i nawet oficjalne doce stanowią

Below you can find general instructions on how to install the plugin and work with Rust projects in IDEA, CLion, and other IntelliJ-based IDEs.


czego
Panie, żeś się uniósł (i to aż dwa razy :)

@MarcinOrlowski: Nie wiem o co ci chodzi z unoszeniem się, ale dyskusja z tobą jest jak z trollem z twittera, piszesz bzdurę i choćby nie wiem co to nie przyznasz do tego i tylko jakieś wycieczki z jeszcze mniejszym sensem xD

Below you can find general instructions on how to install the plugin and work with Rust projects in IDEA, CLion,
@aseeon_: Zostaw tego twittera. Wyjeżdzasz mi tu od per troll całkiem bezpodstawnie a potem sie napinasz vel "piszesz bzdurę". Napisalem ze nie trzeba koniecznie cliona i mozna idea + pluginy. Jasne, moze uproscilem trochę a mocno ale OP nie ma doświadczenia i nie potrzebuje na start wszystkiego. A skoro masz inne doswiadczenia z tym IDE temacie to chyba jednak wystarczylo dodac zwyczajny komentarz, by OP mial szersze spojrzenie i na tym
@MarcinOrlowski: Zaparz sobie jakąs meliskę następnym razem. Bo jak dla ciebie

. Także no, wielu ludziom wystarczy, ale mówienie, że pluginy i jest to samo to bzdura :)


to nie jest zwyczajny komentarz tylko napinanie to jesteś przesadnie wyczulony i boisz się pomylić bardziej niż ognia. Nie wiem jaką traumę masz ze słowem bzdura, ale prędzej czy później będziesz się z tym musiał pogodzić. Pozdrawiam.