Wpis z mikrobloga

W Warszawie zniszczono pomnik Ronalda Reagana, który był kapitalistą oraz przeciwnikiem aborcji na życzenie, z wyłączeniem gwałtu, kazirodztwa i ciężkiego uszkodzenia ciała dziecka oraz zagrożenia dla życia i zdrowia matek, czyli takie poglądy, jakie może mieć część osób protestujących obecnie. Reagana de facto miał najbardziej rozsądkowe podejście, które mieliśmy w III RP.

Czy jeżeli jestem za tym, by do konstytucji wpisać te szczególne przypadki, blisko mi do poglądów Reagana, to znaczy, że skrajne lewaki krytykują także takich, jak ja i należy przywrócić komunistyczne prawo aborcyjne, bo dla skrajnych oszołomów z lewicy tylko wtedy prawo do ograniczania życia było ok?

Jak widać, lewicowe Julki wolą zniszczyć pomnik człowieka uznawanego za pogromcę komunizmu, niż pomnik jakiegoś polskiego komunisty, bo ci akurat w kwestii ograniczania prawa do życia mieli takie same poglądy, jak twitterowe Julki.

#4konserwy #neuropa #polska #warszawa #bekazlewactwa #lewackalogika #protest #aborcja
Pobierz Roger_Casement - W Warszawie zniszczono pomnik Ronalda Reagana, który był kapitalistą...
źródło: comment_1603549223tKqde9774LEF7HFiGB34ZR.jpg
  • 4