Wpis z mikrobloga

@naczelnywojarz: Zobaczyłem awatar i myślałem, że to ten troll andy_cośtam może jednak nie jest pisowski, a głupi z własnej inicjatywy ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale to jednak nie on, więc ten troll musi być z pisu, Matecki albo ktoś inny bo nie wiem czy ten jest dość rozgarnięty, żeby tak skutecznie grać na nastrojach i emocjach.
Zmień awatar ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@MilaPani: @valencianista: tylko to nie jest losowość i pech tych rodzin a powszechne rozmnażanie się wewnątrz własnych rodów.

According to a study conducted by Dr Muhammad Aslamkhan, founding head of the Department of Human Genetics at the University of Health Sciences Lahore, nearly 82.5% of parents in Pakistan are blood-relatives of first, second or third generations (and so on). Out of these, 6.3% hail from the same extended families or
Chce mi się płakać jak patrzę na tę zdjęcie, bo gdzieś na świecie są tysiące, a może nawet miliony takich rodzin. (...) które nigdy chociaż w małym stopniu nie skosztują smaku życia.


@MilaPani: na wykopie są dziesiątki spierdoksów którzy nie skosztują smaku życia, co ty na to żeby uszczęśliwić paru z nich lodzikiem? możesz realnie sprawić że świat będzie lepszy :)