Wpis z mikrobloga

Jaki szampon z ketokonazolem polecacie? Zacząłem stosować Loxon max z Nizoralem i chyba zbyt częste używanie nizoralu powoduje nadmierne powstawanie łupieżu :/
#lysienie
  • 11
  • Odpowiedz
Ja stosuje zoxin-med w poniedziałek i czwartek w każdym tygodniu, pozostawiam pianę na głowie na 20 minut do max godziny i jest cacy, skóra głowy jest zdrowa, piękna i nic nie swędzi, a jeszcze jakiś czas temu dosłownie odpadały mi płaty skóry z głowy. Dobrze, że jest ten ketokonazol, bo by szło zwariować
  • Odpowiedz
@Gusmag: 20 minut minimum, 60 minut maksimum. Żadnych podrażnień, zero łupieżu, zero swędzenia. Przed stosowaniem w taki sposób zoxin-medu miałem potworne problemy ze skórą, była bardzo sucha, skóra odpadała w postaci dużych białych płatków, dodatkowo cała głowa mnie swędziała.
  • Odpowiedz
@Gusmag: Ogólnie, to też dziwna sprawa z tym ketokonazolem, bo miałem takie problemy już dawno temu, próbowałem wtedy zoxin-medu i nawet pogarszał sprawę, dodatkowo jak zjadłem jakieś słodycze, lub napiłem się soku z dużą ilością cukru, to było jeszcze gorzej, dodatkowo wyskakiwały ropne syfy na twarzy, a teraz jak od miesiąca biorę duta i wpierdzielam w opór słodyczy (a jem je teraz na potęgę) to nie mam żadnych problemów ani z
  • Odpowiedz
@Gusmag: Ja się tam na tym nie znam, wiem tyle, że są osoby u których skutki uboczne zaczęły występować dopiero po dłuższym czasie, pomimo to, że na początku nie mieli żadnych. Poczytaj sobie na tressless o takich przypadkach
  • Odpowiedz