Wpis z mikrobloga

Ludzie po prostu dziwią się, czemu cieszą Was działania władzy, pod którą żadna grupa społeczna (oprócz emerytów i pospolitej patologii) nie jest bezpieczna od durnych pomysłów


@SP_Alfa_Kilo: Przegrywy też nie są boezpieczne, vide 500 plus czy bykowe. A działania cieszą, bo uderzają w kobiety,czyli grupę która zazwyczaj gardzi przegrywami - więc mają za swoje
  • Odpowiedz
oo tak każdy fecet po 30-stce bez dzieci niech oddaje tak z 25% wypłaty, ale byłby kwik inceli ( ͡º ͜ʖ͡º)


@LilyOfTheValley: kobiet też to ma się tyczyć, i to nawet w większym stopniu, np 30%. Wtedy będzie okej
  • Odpowiedz
autentycznie mam ochote na jak najgorszy los dla takich delikwentow a nie jeszcze szukanie u nich poklasku.


@smutny_kojot: ja mam tak samo o ludziach którzy piszą tak

najgorszymi odpadami w spoleczenstwie

Przez takie wpisy jak twój będę uważał że bardzo dobrze robią, niech teraz zakazują aborcji z gwałtu a nawet i antykoncepcji, mam to w dupie
  • Odpowiedz
@Lucider5: Ale przeciez nic sie po waszej stronie nie zmienilo i nie udawaj, ze ja tym wpisem wywolalem niechec incelstwa do normictwa. Temat stary jak swiat, tylko do tej pory kazdy normalny czlowiek mial w dupie wasze blackpille, białorycertswo, cuckoldy itd, co najwyzej traktowal to jak kabaret. A teraz mozliwe, ze normiki zaczna was szczerze nienawidzic za te podlosc, ktora wylala sie wczoraj pod adresem kobiet, ktore chca tylko decydowac
  • Odpowiedz
pod adresem kobiet, ktore chca tylko decydowac o swoim losie same.


@smutny_kojot: A może nie wszystkie przegrywy to incele, część ma dziewczyny i też chcą decydować za siebie? To trochę niesprawiedliwe gdy tylko kobieta może uciec od odpowiedzialności w przypadku chorego dziecka, a facet który np takiego dziecka nie chce nie ma nic do gadania jeżeli ona zdecyduje się urodzić. Jak nie umieli stworzyć kompromisu to dobrze że zakazali aborcji
  • Odpowiedz
A może nie wszystkie przegrywy to incele


@Lucider5: Nowa teoria dziejowa. Szczesliwi mezczyzni bez kompleksow udaja w internecie psychicznie chorych z nienawisci frustratow bez jakiejkolwiek empatii do kobiet i stworzyli swoja filozofie meczennikow nieudacznikow, aby bronic pieniedzy z podatkow przed nadmiernym rozdawnictwem socjalnym i wykorzystywaniem przez zle kobiety pragnace tylko alimentow XDDD
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad no ale przynajmniej jest sprawiedliwie, bo nikt nie ma ¯_(ツ)_/¯ Teraz rola polityków powinno być znalezienie jakiegoś zlotego środka pomiędzy prawem kobiet a facetów do decydowania o potomstwie. A jak nie znajdą to niech zostawia tak jak teraz jest, czyli zakaz prócz dzieci z gwałtów
  • Odpowiedz
@Lucider5: Totalne myślenie życzeniowe.

Teraz rola polityków powinno być znalezienie jakiegoś zlotego środka

Nikt nic takiego nie zrobi, bo tu nie o interes mężczyzn chodziło.

jest sprawiedliwie, bo nikt nie ma

Kto chce i tak będzie miał, przy okazji zasili budżet ościennych państw.
  • Odpowiedz
nie wiem po co te komentarze napędzające nienawiść w strone tzw przegrywów.

@wookasz98: może dlatego że przegrywy szerzą nienawiść do wszystkich i wyzywają każdego, kto śmie się nie zgodzić z ich punktem widzenia. Incele non stop leją hektolitry gówna na kobiety i mężczyzn, którzy przegrywami nie są, dlaczego oczekujesz, że opluwani będą ich głaskać po główkach?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutny_kojot: jakiekolwiek bykowe to będzie wielka fala emigracji. Bo bykowe to jest nie od przegrywów...bo istnieje świat poza wykopem. Tylko normalnych ludzi z--------------h na życie. Przegrywy siedzą w piwnicy. Nie pracują.
  • Odpowiedz