Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pitaja zapytałem, protesty z dupy bo napędza to lewactwo narażając społeczeństwo na zakażenie, wrócą do domu by padły ich rodzice i dziadkowie. To jest #!$%@? mądre?

Ps. To że w Polsce jest aborcja nielegalną, co za problem wyjechać i usunąć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stoprocent: Już Ci tłumaczę baranku

Protest jest o to, że nielegalnie wybrany TK dotknął gówno które się ruszać nie powinno.

Będziesz chciał żeby twoja partnerka dochowala dziecka chorego czy martwego, twoja sprawa, jeżeli ona chce takie coś robić.

Niestety nie każda kobieta chce, i powinna mieć do tego prawną możliwość.

Ode mnie

NFZ = aborcja dziecka z wadami, zagrożenie życia matki, gwałt, problemy socjoekonomiczne. Oszczędzamy koszta opieki nad takim zepsutym dzieckiem
  • 0
@Reezu jest takie prawo a nie inne, będzie inni rząd to też aborcji nie wprowadza więc nie wiem o co tyle krzyku, PO nie chce aborcji również. Pozostaje wycieczka dwudniowa za granicę i usunięcie jeśli takie dziecko jest niechciane. Są możliwości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stoprocent: każda partia polityczna w Polsce chciała tego kompromisu. Żeby można było usuwać takie dzieci.

Teraz ja się na dziecko nie zdecyduje, bo ani nie zamierzam jechać za granicę i płacić za usunięcie zepsutego bachora ani nie mam zamiaru patrzeć jak moja kobieta przez 9 miesięcy trzyma gówno w swoim brzuchu, bo jakiś Karakan zrobił z niego inkubator.

Dzietność spadnie, bo ludzie nie chcą wychowywać warzyw, a zdrowe dzieci, a teraz
  • 0
@Reezu i da ci to coś jak powiem że tak?, początki były rodziców dziecka ciężkie, jeszcze rozczep skóry na kręgosłupie, teraz je kochają choć wiadomo że patrząc z boku jest im ciężko, wiesz że przenigdy by nie usunęli. W proteście krzyczą ci co nie mają dzieci, zapytaj 100 rodziców z takim przypadkiem, jeśli znajdziesz 5 którzy by usunęli to stawiam ci dobra wodke
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stoprocent: W szczerej rozmowie? Znajdę.

I tutaj masz błąd mały. Jeżeli ktoś chce wychowywać dziecko z wadami czy donosić ciąże, ma do tego prawo. Ale tak samo powinno mieć prawo do aborcji.

Nikogo to nie rani ani nic.
  • 0
@Reezu prawo aborcyjne to kolejne tysiące etatów sądowych spraw i brak lekarzy którzy tego się podejmia, czy to jest z drugiej strony opłacalne dla państwa? Wiesz jak wyglądać będzie związek pary po usunięciu? Facet ja zostawi a ona z bezsilności się powiesi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stoprocent: Uprościć procedurę, a nie zabraniać.

Dziecko z wadami, wynik badań, aborcja
Dziecko z gwałtu, papier od prokuratury/z obdukcji lekarskiej, aborcja
Zagrożenie życia matki, wynik badań/opinia lekarza, aborcja

Ja bym jeszcze wprowadził problemu socjoekonomiczne, by osoby których nie stać na dziecko mogly je usunąć, nie obciążać skarbu państwa na koszta w domach dziecka etc..

No i na życzenie, czyli idziesz do prywatnego gabinetu, płacisz pitos i usuwasz.

Dodać do tego uregulowane
  • 0
@Reezu Masz sporo racji, ale nie da się takiego zabiegu uprościć, to nie takie proste, tu musi być setki papierków, to nie usunięcie wyrostka. Jest to ciężkie dlatego nie chcą tego ruszać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stoprocent: Nie jest to wcale trudne, by przeprowadzić wazektomie wystarczy kilka papierków, a jest to zabieg nieuregulowany prawnie

Zadzwoń do jakiejś kliniki aborcyjnej za granicą i zapytaj jak wygląda procedura usunięcia dziecka i ile palierologii jest potrzebnej do tego.
  • 0
@Reezu no wiem mniej więcej jak wygląda, papierek z jednym podpisem ale tu jest Polska tu musisz złożyć 20 podpisów wyciągnąć #!$%@? zaświadczenie o niezaleganiu z podatkiem, że nie masz pola itp:D

Dlatego też to jest marginalny problem którego myślę że nie ma sensu ruszać, kobiet chcących usunąć chore dziecko jest rocznie 5? Mogą sobie pozwolić na wyjazd