Wpis z mikrobloga

@Given:
Nic to nie zmieni.
Ciekawe, czy wszystko jest legalnie załatwione i będzie grzecznie, żeby później nie było płaczu, że psy gazują.

Ogólnie nie popieram tego zakazu, ale co ja mam do gadania? Jestem facetem i nie mam wpływu na kobietę, to ona decyduje, z moim zdaniem nikt i tak by się nie liczył, więc mi to lotto ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nawet gdyby się liczyła, to
@Reiter:

Jestem facetem i nie mam wpływu na kobietę, to ona decyduje, z moim zdaniem nikt i tak by się nie liczył, więc mi to lotto ( ͡° ͜ʖ ͡°).


I fajnie, jakby tę decyzję mogła podjąć ona, a nie musiała żyć z decyzją starego kawalera z kotem.
Protest nie jest po to, żeby faceci mogli decydować za kobietę. Protest wyraża niezadowolenie z tego, że obecnie to
I fajnie, jakby tę decyzję mogła podjąć ona, a nie musiała żyć z decyzją starego kawalera z kotem.

Protest nie jest po to, żeby faceci mogli decydować za kobietę. Protest wyraża niezadowolenie z tego, że obecnie to jeden facet podjął decyzję za wszystkie kobiety.

Druga rzecz, warto jest informować władze i wyborców obecnie rządzącej partii, że duża ilość osób się z nimi nie zgadza.


@diarrhoea: Fajnie jakby decyzję mógł podjąć też
@diarrhoea: No nie jeden facet, tylko TK, w którym jest kilkoro sędziów- również kobiety. Może kogoś to zaskoczy, może ludzie są aż tak upośledzeni umysłowo, ale uwaga- TO NIE KACZYŃSKI o tym zadecydował. Nie demonizujcie go tak, nie wyolbrzymiajcie jego roli w państwie, to tylko zwykły dziadziuś, który funkcję prezesa partii pełni symbolicznie po bracie, a w praktyce to nikt go nie traktuje na poważnie. Są dużo więksi gracze niż samotny