Wpis z mikrobloga

Zawołam dokładnie za 15 dni plusujących ten post, gdzie porównamy czy odbywające się dziś protesty miały rzeczowiste przełożenie na wzrost zakażeń. Poniżej możecie napisać jakąś wiadomość do siebie.

Chleb obecnie jest za 3,50 zł,
Szkoły są zamknięte,
Restauracje również,
Zapasów starczy ci na jakieś 10 dni,
Na ten czas średnia zachorowań to 13 tys. przypadków dziennie,
Obecnie nie notuje się przerw w dostawie wody, prądu czy internetu,
Studenci medycyny nie pracują jeszcze przy pacjentach,
Nie odnotowano aresztowań przy protestach,
Brak jest informacji o powstaniu specjalnych obozów dla osób zdrowych,

Oby za dwa tygodnie gdy to czytasz było lepiej.

#protest #aborcja #koronawirus
źródło: comment_1603472969ovPEEdCFAIRcGAfTdbld0D.jpg
  • 127
PIS według mnie to geniusze taktyki. Gdy pandemia rozkręciła się pod czerwoną skalę na wskaźnikach -> dowalili wyrok TK o aborcji, tym samym wyciągając na ulicę mnóstwo osób tym urażonych. Przecież tam Covid - Party trwa w najlepsze i za kilka dni tych wolnych respiratorów, którymi się tak chwalą zabraknie. Zwolennicy aborcji zwyczajnie będą zmuszeniu umrzeć na Covid. O to chodzi PIS?
Do siebie:
-nie #!$%@?łeś się ostatnio na studiach w przeciwieństwie do ostatniego roku, tak trzymać
-zjadłeś w końcu te ciastka? niedługo minie termin
-obejrzałeś w końcu tego Batmana?
-Odwiedziłeś brata już, bo nie widziałeś się z nim kilka tygodni
-Czy w ogóle ci się zechciało spędzić Halloween, przynajmniej oglądając jakiś horror?
czy odbywające się dziś protesty miały rzeczowiste przełożenie na wzrost zakażeń


@jmuhha: niby jak to zmierzyć? Skąd będzie wiadomo czy ewentualny wzrost jest z protestów na ulicy czy z kościółków i w drodze na cmentarze....
Daleki jestem od takich metod ale te protesty powinny być bardziej widoczne, zdecydowane #!$%@? ten syf, w tym kraju wszystko w złym kierunku idzie.