Wpis z mikrobloga

Cieszę się, że w ostatnich wyborach nie oddałem głosu na Bosaka, bo uznałem go za farbowanego lisa tylko podlizującego się wolnościowcom.
Można mówić, że to nic nowego, bo Konfederacja jest za zaostrzeniem prawa dotyczącego aborcji odkąd powstała, ale to jedno jakby poparli to w sejmie, a co innego gdy popierają PiS w wysługiwaniu się Trybunałem Konstytucyjnym do celów politycznych. W tym kontekście śmiesznie brzmi licytowanie się na wykopie kto głosował wcześniej ramie w ramie z PiSem. Uważam, że byłoby to zupełnie co innego gdyby nie przyłożyli do tego ręki i stwierdzili, że ograniczenie lub zakaz aborcji jest zgodny z ich poglądami, ale to nie jest ani dobry moment na takie dyskusje, ani metody PiSu im się nie podobają, ale nie widzę u Konfederatów takich refleksji.
Mi rozwiali wątpliwości - nie liczy się żadna gospodarka, żadne standardy prawne, liczy się nawet nie konserwatyzm, tylko zamordyzm.
#aborcja #konfederacja #pis #bekazpisu #bekazkonfederacji
Pobierz
źródło: comment_1603451807o7MO4pbVTnhf7ZYdCQz2bQ.jpg
  • 3
@HetmanPolnyKoronny: PiS i TK to w tej chwili jedna mafia. TK jest po to żeby blokować, lub narzucać rożne przepisy zgodnie z wolą PiS, co do których PiS boi się reakcji pod pozorem zgodności, lub niezgodności z Konstytucją. A tak PiS umywa ręce od odpowiedzialności: "Tak stanowi prawo, to nie jest nasza decyzja". Dziwne, że Pan Artur Dziambor tego nie widzi,
Szkoda, że kuce już tak ochoczo nie wspominają o utracie milionów złotych, które idę do niemieckich, litewskich, czeskich i słowackich aborterów, jak to wspominali ciągle przy norkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NVX78: to też jest śmieszne, chcą być ostoją moralności w Europie, a polki wcale nie jeżdżą na aborcję do Czech czy Słowacji xD