Wpis z mikrobloga

Jak dobrze, że wprowadzili godziny dla seniorów, nie czuję się seniorem, więc oczywiście robię zakupy we wszystkich innych godzinach. Najbardziej lubię chodzić po sklepach, często bez celu między 15 a 18. Cieszą mnie też co raz to nowsze obostrzenia. Już teraz zamknęli te wylęgarnie wirusa: siłownie i baseny, jeszcze powinni zamknąć fryzjerów, kluby sportów walki, oraz najlepiej wszystko to, z czego nie korzystam, bo jak ja nie korzystam to na co to komu? Bary po 21? W nocy się śpi, a nie szlaja po mieście. Gospodarka przez to zostanie zarżnięta i ludzie potracą pracę? Mam na to wyj3bane! Przecież i tak dostaję emeryturę, do tego pan Kaczyński DAŁ nam trzynastkę, w przyszłym roku też DA trzynastkę! Skąd na to bierze pieniądze? No z publicznych pieniędzy, a publiczne pieniądze skąd? A co mnie to obchodzi! Ja co miesiąc dochód mam. No i bardzo dobrze, że wprowadzili ograniczenia w liczbie pasażerów w autobusach. W końcu można jechać jak król, jak ktoś będzie chciał się dosiąść to zaraz przegonię i narobię rumoru, że jestem w grupie ryzyka, a on naraża moje zdrowie. No i te przymusowe maseczki, bardzo kuhwa dobrze! Nosić maseczki, sam noszę jak widać, bo pan Szumowski powiedział, że trzeba. Wnuczek ostatnio coś mówił, że kilka miesięcy pan Szumowski mówił inaczej, ale co tam młody gówniarz może wiedzieć! Zresztą jakie to ma znaczenie, co ktoś mówił wcześniej i tak nie pamiętam już. No, to póki co jadę na drugi koniec miasta do kościoła na mszę. Pamiętajcie, siedźcie w domu, nie wychodźcie bez potrzeby, wykazujcie się empatią wobec seniorów i noście te cholerne maski! No co wam szkodzi założyć na 15 minut maseczkę?!
#koronawirus
  • 1