Wpis z mikrobloga

@szejk_wojak: akurat Konfederacja ma tutaj najmniejsze znaczenie bo poza podpisem pod wnioskiem nie mieli absolutnie żadnego wpływu na dalszy los sprawy. Za to Lewica i KO głosujące za piątką Kaczyńskiego już tak.
akurat Konfederacja ma tutaj najmniejsze znaczenie bo poza podpisem pod wnioskiem nie mieli absolutnie żadnego wpływu na dalszy los sprawy


@L3stko: A Eichmann układał tylko rozkłady pociągów xD

Konfederacja dokonała wizerunkowego harakiri i dobrze o tym wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miala czy nie miała znaczenia - podpisali się wszyscy pod wnioskiem, wczoraj była wielka feta na twitterku, wszyscy przypisywali sobie sukces. Przyłożyli do tego rękę. Nie
@szejk_wojak: ile im ubędzie? 0.2%? Zakaz aborcji mieli na sztandarach. Za to przybędzie im nowych ex-wyborców PiSu, którzy mają już dosyć romansowania z lewicą. Sorry ale trzeba być bardzo naiwnym żeby myśleć że ideowcy nie będą chcieć realizacji jednego ze swoich najważniejszych postulatów. Ja jako przeciwnik zakazu aborcji zdawałem sobie z tego sprawę dlatego nie mam teraz moralniaka.
Zakaz aborcji mieli na sztandarach.


@L3stko: ale ich wyborcy mieli w dupie sztandary, panowało jakieś kretyńskie przeświadczenie, że to tylko pod publiczkę (nie bardzo wiem #!$%@? jaką publiczkę, skoro mało kto to popiera) i tak na prawdę to będzie full merytoryka i profesjonalizm a nie światopoglądowe przepychanki.

Sondaże pokażą. I to nie najbliższy, sprawa musi okrzepnąć.