Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy grupa debili co kiedyś biegała z transparentami KONSTYTUCJA a nawet skandowała wcześniej teraz ma z nią problem. Normalnie nie mogę ze śmiechu.
#protest
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skąd. Jestem właśnie pod wrażeniem zbiegu okoliczności. Najbardziej leniwy i drogi TK (wg. NIK) akurat w takim momencie podejmuje taką sprawę. Spoko, sprawdź sobie sygnaturę sprawy K46/15 kiedy została zgłoszona a kiedy rozstrzygnięta to CI pomoże. Kiedyś myślałem, że jesteś ogarnięty ale czasem mam wrażenie, że pod Twoim nikiem siedzi debil pokroju Ziemkiewicza logika: "My nie publikujemy ("myk prawny") oni nie uznają "łamanie prawa" . Z Bogiem.
  • Odpowiedz
No to jak - zgodnie z kolejką czy nie. Skoro zacząłeś wątek to go dokończ.


@ediz4: TK nie ma takiego obowiązku to po pierwsze, chyba, że piszesz o kolejkowaniu między obiadami u prezes mgr Przyłebskiej. Na to pytanie musisz sobie szukać odpowiedzi w szeregach PiSu tu Ci nie pomogę. Przedmiotem mojego postu była Twoja bolszewicka wybiórczość, ale spoko jeśli mogę Ci wyjaśnić kilka spraw z zakresu prawa służę pomocą. Zawsze
  • Odpowiedz
@StaryMadryElf: Czyli jednak zgodnie. Gadki o obiadkach pominę bo nie mają kompletnie sensu tak jak twoje wyobrażenia na temat moich poglądów na temat niepublikowania wyroków. Reszta to już pierdy polityczne wypranego mózgu.
  • Odpowiedz
Btw: nawet jakby ustawa o TK (z 2016)była zgodna z konstytucją i narzucałaby obowiązek rozpatrywania zgodnie z kolejka to TK ma instrumenty, które pozwolilyby na żonglowanie choć zdecydowanie łatwiejsze byłoby odraczanie rozprawy niż ich przyspieszenie, ale to dyskusja akademicka. Taka rada na przyszłość zanim zaczniesz Ty żonglować określeniem "debile" bacz na to co Ty czynisz. Z Bogiem.
  • Odpowiedz