Wpis z mikrobloga

@ediz4: Myślącym ludziom się nie podoba, przypomnę też, że jedynie 14,9% baranów popiera taki zakaz aborcji. Więc to nie jest zgodne z prawem, powinno być referendum. Ale przecież nie mamy demokracji, tylko dyktaturę karakana z Żoliborza ¯\_(ツ)_/¯ Jego brat przewraca się w grobie wraz z żoną.
Myślącym ludziom się nie podoba, przypomnę też, że jedynie 14,9% baranów popiera taki zakaz aborcji. Więc to nie jest zgodne z prawem, powinno być referendum. Ale przecież nie mamy demokracji, tylko dyktaturę karakana z Żoliborza ¯_(ツ)_/¯ Jego brat przewraca się w grobie wraz z żoną.


@xandra: Nawet 1% może popierać czy nie popierać jakiś przepis ale dopóki jest on prawem to sobie mogą. Wola ludu nie jest obowiązującym prawem. No chyba
Wola ludu nie jest obowiązującym prawem.

@ediz4: Demokracja (gr. dḗmos „lud”, krátos „władza” – dosł. „rządy ludu, ludowładztwo”) – jeden z typów ustroju państwa, zakładający udział obywateli w sprawowaniu władzy.
Widzisz, jak pięknie właśnie udowodniłeś, że mamy dyktaturę?
@xandra: Buhahhahahahahah. TY nie wiesz nawet na czym polega demokracja a do tego nie rozumiesz co cytujesz. Kiedyś sądziłem ze z tych tysięcy książek coś musiało Ci w głowie zostać ale coraz częściej podczas dyskusji wychodzi że jednak bardzo mało.
@ediz4: Znam wyniki wyborów, kupionych sobie przez PiS, na którego głosowali bezrobotni, ludzie z podstawowym i zasadniczym zawodowym wykształceniem, emeryci i rolnicy, którzy aktualnie są #!$%@?, bo PiS ich wystawił. A to dopiero początek. Końca PiSu :)
@ediz4: A czekaj, nie tylko rolnicy. Branża fintess, zaraz restauratorzy, naturalnie zapomniałam o #!$%@? kobietach, będzie się działo :) Ależ ma, ale jeszcze go nie dostrzegasz.
Nawet 1% może popierać czy nie popierać jakiś przepis ale dopóki jest on prawem to sobie mogą


@ediz4: Czekaj, czekaj, podobnie pisałeś przy braku publikacji wyroków? Prawo jest prawem, tak, czy nie? Dla mnie wyrok TK jest ok, #!$%@?ństwem i cwaniactwem jest czas w jakim został ogłoszony, ale już za długo PIS rządzi, żebym się zdziwił. Niemniej jednak wymagam konsekwencji, bo Ty robisz identyczne fikołki jak obecnie protestujący.