Wpis z mikrobloga

@BezDobry: będzie więcej noworodków na śmietnikach, w beczkach zakiszonych albo wyskrobanych nielegalnie lub za granicą. I co? jajco obrońco życia napoczętego, w kondomie przerwanego
  • Odpowiedz
@xionze dobra, nie mogę czytać tych nazistowskich tekstów. Lewicowi degeneraci. Dzieci można mordować, niepełnosprawnych, starych chorych. Morderców, zboczeńców nie można skazywać na karę śmierci. Zwierzątka nie wolno zabijać. Dzieci z downem można. Jesteście wszyscy chorzy psychicznie.

@BezDobry: Jedyną chorą osobą jesteś tutaj ty, lecz się
  • Odpowiedz
@BezDobry: życzę ci, żeby twoje dziecko umarło godzinę po urodzeniu, a twoja partnerka była zmuszona nosić to przez 9 msc. Życzę ci, żebyś patrzył jak się niszczy psychicznie. A następne dziecko jak się zdecydujecie, niech ma zespół dałna. Życzę ci żebyś resztę życia spędził na podcieraniu mu dupska, a jak będziesz umierał to patrz na nie ze świadomością, że od teraz jest skazane samo na siebie.
  • Odpowiedz
@BezDobry: W #!$%@? mam konstytucję tego kraju który nie zasługuje na nic. Również w #!$%@? mam przykazania spisane 2000 lat temu przez pastuchów kóz. Jedyne co mi coś mówi, to wizja którą opisałem i której powinieneś doświadczyć na własnej skórze.
  • Odpowiedz
@BezDobry: a przykazanie zignorowane przez kościół, zakazujące tworzenia głupich figurek boga czy jego ikon? Chyba zapomniane, bo średnio się opłacało biznesowo :)
  • Odpowiedz