Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 41
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:00, Piątek, 23 października 2020. Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi. Słońce podniesie się dziś o 07:30. Będzie oświecało nas 9 godzin i 59 minut, w zenicie znajdzie się o 12:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:30. Ciemna noc zapadnie o 18:49, ale gwiazd można wypatrywać od 18:07.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora ...
  • 30
  • Odpowiedz
  • 15
Dzień dobry, w końcu mamy piątek, dziś kolejny dzień leniwej pracy. Nic specjalnego na dzisiaj nie jest zaplanowane więc dzień powinien szybko i przyjemnie przelecieć.

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
  • Odpowiedz
Dzień dobry!

Ciężka noc, ciężka noc, dajcie kawy dobrzy ludzie ()
Trzymajcie się, uważajcie na siebie.

@Sikorka2017 Mnie też ratujecie, również usciskuję wszystkich na raz i każdego z osobna. To był najcięższy rok mojego życia, a serio już trochę jednak przeżyłam. Tylko dzięki temu tagu nie ześwirowałam ʕʔ
  • Odpowiedz
Cześć z rana. Udanego piątku, pogoda ładna, dzień w robocie szybko minie i będzie można wieczorkiem sobie potańczyć. Muszę dzisiaj poszpachlować kawałek ściany, dziury mi po obrazach zostały a zmieniamy trochę koncepcję pokoju dziennego. Piwerko strzele to robota będzie gładko szła. Koszyk na grzyby przygotuję, kozika naostrzę i w weekend ekspedycja do lasu. Trzymajcie się ciepło i koko dżambo i do przodu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Sikorka2017: To obchodzisz takie toto urodziny. Tak swoją drogą 3 lata to już trochę minęło, chociaż z drugiej strony to mi stuknął rok jakieś dwa miesiące temu. Mówiąc szczerze to jakoś za bardzo to mi się jakoś specjalnie nie dłużyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TomTailor100: Na siatkę to w jakiejś sali pewnie jeżeli o 20. A ja tak na siłkę bym tak chciał pójść
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12