Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
W związku z gorącym tematem #aborcja zachęcam niezdecydowanych do zabiegu #wazektomia zabieg jest szybki i bezbolesny oraz względnie tani (i do czasu legalny, niewiadomo co konserwy wymyślą).
Sam zabieg opisuje w tym wpisie https://www.wykop.pl/wpis/50980403/zgodnie-z-obietnica-op-delivered-dzis-o-10-mialem-/

Obecna sytuacja polityczna tylko mnie upewniła że zabieg był strzałem w dziesiątkę. Minęły w zasadzie 3 miesiące od zabiegu i jest bardzo dobrze w kwestii pożycia, cieszymy się życiem nie martwiąc czy nagle nie spłodzimy jednorękiego bezmózgiego gremlina (czyt. katoprawaka).

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie zabiegu i rekonwalescencji to zapraszam do komentowania ewentualnie wiadomości prywatnych.

#bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pierre_Nietzsche: wazektomia.warszawa.pl masz tam opisany zabieg plus info w linku we wpisie na górze.
W trakcie zabiegu raczej uczucie majstrowania ale bez bólu, po zabiegu po 30min puszcza znieczulenie, ból można wytrzymać bez leków ale ja pierwszego dnia wziąłem. Porownalny do niczego, trudno ocenić. Poziom bólu bym ocenił na 6/10, pierwszego dnia wolałem wziąć ibuprom bo ból zaprzatal mi myśli.