Wpis z mikrobloga

Gram sobie wieczorami w amongusa ze znajomymi na discordzie i zauważyłem, że 1 osoba jest praktycznie cały czas amongusem i tego nie rozumiem. Jak ta gra losuje osoby które mają być amongusami w danej rundzie? Bo ta 1 osboa potrafi być nawet 5x z rzędu zabójcą i jak jest to już znudów troluje i daje sie przyłapać na gorącym uczynku coś tu jest #!$%@? xd
#amongus #mirkoamongus #gry
  • 9
amongusem


@Gviazdor: Impostorem?
Ile razy Ci się trafiło? Impostorzy są losowo wybierani, może się zdarzyć że ktoś będzie wybrany więcej niż raz z rzędu. Mi też się raz zdarzyło że ktoś był 5 razy z rzędu, ale nie zauważyłem żeby ktoś był jakoś premiowany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gviazdor: gracie na prywatnym? Pewno cheaty :) już był Ci polecany serwer gdzie nie ma takich rzeczy, ale z tego co pamiętam to chyba nie chciałeś przyjść bo wiesz lepiej... Tak coś mi się kojarzy, no offence :)
@PaltoZielone: gramy na prywatnym. To nie cheaty typie xD jakieś buraki z tego serwera się odezwały i stwierdziłem ze nie chce z takimi grać i namówiłem znajomych żeby kupili to i gramy sobie razem
@PaltoZielone: jaki fun jest jak ktoś jest imposterem któryś raz z rzędu i już ma dosyć więc daje się przyłapać celowo na początku xd
@PaltoZielone: nie jestem toksyczny. #!$%@?ła mnie jakaś różowa która sie wymądrzała