Wpis z mikrobloga

@saakaszi: jak już bierzesz skrajny przypadek, to weź z drugiej strony czyli kiedy dziecko skazane na śmierć bo lekarz źle odczytał zdjęcie jednak się urodzi. trochę jak z karą śmierci, gdzie jest argument żeby jej nie wykonywać bo jest szansa na pomyłkę.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Tylko ta logika p. Poppera w praktyce nie działa, bo wystarczy każdemu, z kim się nie zgadzasz dokładać etykietę nazisty/faszysty i problem z głowy - patrz USA, gdzie zwolennicy Trumpa są napadani i bici na ulicy, bo "nie ma tolerancji dla braku tolerancji", tyle, że trumpowcy żadnego braku tolerancji nie wykazują i dają się swoim przeciwnikom wypowiedzieć (nie mówię tu o zadymach z udziałem Proud Boys, bo oni nie
  • Odpowiedz
Tylko ta logika p. Poppera w praktyce nie działa, bo wystarczy każdemu, z kim się nie zgadzasz dokładać etykietę nazisty/faszysty i problem z głowy - patrz USA, gdzie zwolennicy Trumpa są napadani i bici na ulicy, bo "nie ma tolerancji dla braku tolerancji", tyle, że trumpowcy żadnego braku tolerancji nie wykazują i dają się swoim przeciwnikom wypowiedzieć (nie mówię tu o zadymach z udziałem Proud Boys, bo oni nie przychodzą dyskutować, tylko
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Ale zrozum, że w praktyce nie ma żadnej "obiektywnej oceny", jest przypięcie etykiety, nagonka medialno-polityczna i motłoch z widłami.
Dlatego pomysł pana Poppera jest w praktyce szkodliwy, bo daje temu motłochowi "autorytet" na poparcie swoich bezmyślnych działań.
Innymi słowy - ideologicznie motywowani ludzie nie są obiektywni, ale mają to w dupie - motłoch już wie, kto jest dobry, a kto jest zły, a bić wolno, bo Cherry Popper (słynny
  • Odpowiedz
Ale zrozum, że w praktyce nie ma żadnej "obiektywnej oceny", jest przypięcie etykiety, nagonka medialno-polityczna i motłoch z widłami.


@Pantokrator: ograniczanie wolnosci i praw jest obiektywne.

Dlatego pomysł pana Poppera jest w praktyce szkodliwy, bo daje temu motłochowi "autorytet" na poparcie swoich bezmyślnych działań.

Innymi słowy - ideologicznie motywowani ludzie nie są obiektywni, ale mają to w dupie - motłoch już wie, kto jest dobry, a kto jest zły, a bić wolno, bo Cherry Popper (słynny producent lodów z Vice City)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: Nie ma czegoś takiego, jak obiektywna ocena w praktyce. To nie działa. Kto ten obiektywizm ma oceniać? Kto go zapewni? Specjalna komisja? Nie, będą go oceniać stronnicze autorytety grupy, która ma przewagę, a nawet jakby powołano jakieś specjalne ciało, to polecam popatrzeć, co PiS dał radę zrobić z TK.

Jestem uprzedzony, bo jestem realistą i wiem doskonale, że twierdzenia Cherry'ego są w rzeczywistości ekstremalnie szkodliwe. W teorii świetnie to
  • Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego, jak obiektywna ocena w praktyce. To nie działa.


@Pantokrator: ktos chce mi zakazac sprzedazy alkoholu wiec ogranicza moje prawo. To jest obiektywna ocena.

Jestem uprzedzony, bo jestem realistą i


@Pantokrator: skoro jestes uprzedzony to nie jestes realistą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: :D Nie, bo to alkohol cię niewoli, ograniczając sprzedaż uwalnia się ludzi od strasznej i wyniszczającej substancji będącej realnym panem ich losu!

Nie jestem realistą, bo? To ja odwołuję się do rzeczywistej implementacji tych bzdur, a ty cały czas snujesz jakieś fantazje.

Powtórzę pytanie - kto ten obiektywizm ma gwarantować? Kto ma być organem dokonującym "obiektywnej oceny"? A mówimy o cholernie istotnej rzeczy - wolności słowa.
Otóż - nikt
  • Odpowiedz
Poza tym - kto ten obiektywizm ma gwarantować? Kto ma być organem dokonującym "obiektywnej oceny"? A mówimy o cholernie istotnej rzeczy - wolności słowa.


@Pantokrator: każdy z nas, bo na tym polega demokracja. Poza tym nikt dzbanie nie mówi że chcę zakazywać mówienia komukolwiek czegokolwiek wiec nie mieszaj amerykanskich brainletowych sporów w polską politykę. Rozmowa była o tym że nie muszę tolerować braku tolerancji a nie o tym że zamierzam
  • Odpowiedz
Ohoho, dalej nie potrafisz podać, jak gwarantujesz obiektywizm i co jest obiektywne.


@Pantokrator: napisałem kilkakrotnie ale nie umiesz czytać.

Ale w twojej tępej główce działa prosty skrypt - obiektywne jest to, co twój niskowydajny móżdżek wytworzy. I cyk, po problemie - tzn. po problemie, o ile jest się zaślepionym kretynem. Brawo, brawo, brawo faszystowski przygłupie.

Leć z płaczem do moderacji, hipokrytyczny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: Zesrałeś się chyba, a nie napisałeś bo nigdzie merytorycznej odpowiedzi z twojej tu nie ma, a sam obrażasz, posrańcu upośledzony, więc twoja obiektywna ocena wygląda dokładnie tak, jak sądziłem. Żałosne :D
  • Odpowiedz