Wpis z mikrobloga

Polska to CHLEW.

Dzisiaj ustalono, że kobiety nie mają szans ulżyć swojemu cierpieniu poprzez przerwanie ciąży, kiedy ich dziecko jest nieuleczalnie chore i umrze kilka godzin po porodzie.

Cieszę się, że nigdy mnie to nie dotknie, a i tak jestem niemiłosiernie wk\*rwiony.

Dzisiaj zrównujemy się z krajami takimi jak Sudan czy Mali. Polska z dniem dzisiejszym przyjmuje kolor brązowy (świetnie będzie pasował do chlewu) na poniższej mapie. Nawet w muzułmańskiej Tunezji czy Turcji kobiety są o wiele lepiej traktowane niż w naszej wspaniałej ojczyźnie.

Powiedzcie mi jak mam "kochać" kraj, który robi wszystko żeby utrudnić życie obywatelom?
Który tylko marzy żeby trzymać ci buta na mordzie i mówić jak masz żyć.

Zwolennicy tego zakazu w d\*pie byli i g\*wno widzieli, a Kaja Godek to nienawistna baba, która musi przelewać swoje nieszczęście na inne matki.
Posłuchajcie trochę ludzi, którzy mają w rodzinie osoby z zespołem downa. Większość wam powie, że już lepiej jakby się nie urodzili.

Baliście się fanatyków islamskich? Mamy swoich fanatyków. Oderwanych od rzeczywistości dewotów, którzy chcą dyktować TOBIE jak masz żyć, bo zakazuje im tego ICH religia.

#bekazprawakow #aborcja
CzajnikZniszczenia - Polska to CHLEW.

Dzisiaj ustalono, że kobiety nie mają szans ...

źródło: comment_1603375399IvQ9b7ErLQYcywNiJ6oEqD.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Baliście się fanatyków islamskich? Mamy swoich fanatyków. Oderwanych od rzeczywistości dewotów, którzy chcą dyktować TOBIE jak masz żyć, bo zakazuje im tego ICH religia.


@CzajnikZniszczenia: To od zawsze byl katolicki kraj i tyle. Ale to przeciez lud daje wladze kosciolowi.
Kosciol mowi ze tak ma byc i tak bedzie w kalifacie polskim, przeciez jak #!$%@? hajs na wybory czy wprowadzili mase bubli prawnych przy okazji epidemii to jakos nigdy im nie
  • Odpowiedz