Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pomarancza2137: byku jak byś mi napisał jak to ogarnąć to będę wdzięczny, w dupie mam tą gwarancję w sumie bo telefon nigdy w życiu mi się nie popsuł xD
@rEwx: zamawiałem z oferty Mediamarkt.de na eBay:
https://www.ebay.de/itm/GOOGLE-Pixel-4a-128-GB-Just-Black-Dual-SIM-/284032079438
1. Zakładasz konto na mailboxde, dostajesz mailem instrukcje jaki dokładnie adres wpisać ze swoim ID z przykładami m.in. dla eBay, dlatego wolałem zamówić przez ich platformę niż bezpośrednio z MM, ale nie wiem czy to ma znaczenie, bo to tworzy też normalne zamówienie w MM.
2. Zamawiasz i opłacasz zakup wg instrukcji.
3. Warto zaznaczyć, że podany adres działa pon-pt 8-16, dla mnie
@pomarancza2137 też sie czaje na tego pixela i chyba to by była najlepsza opcja. A jak z gwarancją, fskt że nigdy jeszcze z niej nie korzystałem przemawia za tym żeby tak zamówić, ale gdyby już trzeba było skorzystać to odsyłam do mailboxa i oni przekazują dalej czy zostaje wycieczka do MM z którego wysłali?
@panwieczernik: generalnie to bym odesłał prosto do MM, bo przecież mogę z PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ewentualnie adres zwrotny na mailboxde

Będę się martwił jak coś się stanie. Jak mam się bać zamawiać rzeczy przez internet, to po co wgl. jesteśmy w UE.
generalnie to bym odesłał prosto do MM, bo przecież mogę z PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ewentualnie adres zwrotny na mailboxde


@pomarancza2137: wysyłasz do DE w razie gwarancji. Polski MM nie ma nic do niemieckiego.