Wpis z mikrobloga

Seks powstał by być przyjemny i dlatego większość ssaków ma okres godowy i się rucha raz w roku XD


Miło popatrzeć, jak prawaczki zawsze mają ból dupy o wszystko, co związane z seksem. Cokolwiek nie napiszą w tym temacie, z ich wypowiedzi aż promieniuje ta deprywacja seksualna, ten żal, że seksy mają albo tylko z wałem z kołdry, albo raz w roku, o ile było dobre sprawowanie i #konserwatywka postanowiła się poświęcić, zacisnąć zęby i poleżeć jak kłoda przez 2 minuty na misjonarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #przegryw #bekazkatoli
qqqruqq - > Seks powstał by być przyjemny i dlatego większość ssaków ma okres godowy ...

źródło: comment_1603353122J6Hb4RMXb7DvbeN2RPOGYC.jpg

Pobierz
  • 11
@qqqruqq: Jak ona pisze tam, że seks jest by być przyjemny a nie by się rozmnażać, a były inne sposoby rozmnażania ssaków. xD. To po co nam wyrosły takie dziwne narządy? Dla beki? Skoro to dla przyjemności to czemu nie wyrosły nam też małe banki z monsterkami czy cokolwiek kto lubi do picia? Jak dla mnie to tylko wymówka by móc sie puścić z mokebami na erazmusie. Wyobraź sobie wychowywać córkę
@Lolistatrolista: Mnie się też podoba że nieważne ile ludziom wciśniesz ideologii o tolerancji, równości i tego typu podobne to ta całość znika gdy się mówi o seksie - wtedy zamieniają się w 100% faszystów eugeników, piętnują nieatrakcyjnych mężczyzn jak popadnie. No i męskość jest zła i toksyczna i trzeba ją zniszczyć, ale jedyni mężczyźni którzy są cokolwiek warci to ci co ruchają na lewo i prawo jak macho.
Myślę że to
@Lolistatrolista: tyle, ze taki wykopowy prawak nie glosi tego bo tak uwaza tylko, ze mysli na zasadzie "skoro ja nie rucham to chce zeby nikt tego nie robil".Normalni ludzie sie #!$%@? ile sil da im natura przegrywy tez by chcialy ale nie moga bo sa brzydycy. I zeby innym tez uprzykrzyc zycie to by chetnie powolali policje religijna ktora by takie rzeczy kontrolowala XD