Wpis z mikrobloga

@josoof: to mój kawałek ogródka. xD
możesz śmiało stawiać całą kasę na kicię. pewniak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pieseł z każdym obcym kotem chce się bawić, całkiem niedawno się zdziwił, jak niemal #!$%@? dostał od kota sąsiadki. pipa straszna z niego. xD
  • Odpowiedz
  • 0
@G_O_ Nie wiem czy jest sens dyskutować z kimś kto głupkowato ironizuje, podpierając się dowodem anegdotycznym, zarazem kompletnie nie znając istoty tematu. Mogłabym rozwinąć temat, pytanie po co, skoro sam 'wiesz' lepiej?
Tak poza tematem - halter to nie easy walk, inaczej się na nim pracuje, nie myli pojęć, bo ja o halterze nigdzie nie pisałam.
  • Odpowiedz
@matra: W którym miejscu ta ironia? Krytykuję cię wprost bo uważam, że się wymądrzasz. Z partyzanta weszłaś w temat sypiąc dobre rady jak z kapelusza. W sytuacji gdzie nikt o nic nie pytał. Nie było żadnych wątpliwości, zwykła rozmowa o założeniu szelek odwrotnie a ty się wbiłaś z tymi anglojęzycznymi pojęciami i krytyką. Taki ura bura szef podwóra, co to wie lepiej i koniecznie musi coś skrytykować, przyczepić się.
Co
  • Odpowiedz
@matra: Co do zarzutu o dowód anegdotyczny. To jest produkt który działa, najlepiej świadczy o tym fakt, że to się sprzedaje i ludzie z powodzeniem stosują, polecają innym. Nie pytana o zdanie wbijasz się z twierdzeniem kategorycznym, że to nie działa. Stawiasz sprawę czarno/biało. Podałem ci przykład, z życia wzięty, że wcale nie jest czarno. Gdybyś się wypowiedziała w formie "moim zdaniem to nie jest dobre dla pasa, bo ja
  • Odpowiedz