Wpis z mikrobloga

Warto kupić #eu3?
Jak coś to na #steam jest aktualnie z okazji dwudziestolecia serii solidna promocja -90% zarówno na podstawkę jak i główne rozszerzenia (co jest w #!$%@? nietypowe jak na Paradoxa bo od paru lat nie robili praktycznie żadnej promki na swoje gry większej niż -50%).
Podstawka z dwoma rozszerzeniami 5.39 zł, dwa pozostałe rozszerzenia po 3.59zł
https://store.steampowered.com/app/25800/Europa_Universalis_III_Complete/

#gry #paradox #europauniversalis dla zasięgu też #eu4
  • 10
@Fennrir: nie warto, nawet pomijając fakt że nikt w to nie gra to EU4 znacznie lepsze.
EU3 kosztuje grosze już dobre pare lat, a i tak jedyni ludzie którzy w to grają to weterani (pewnie przez nostalgię)
@Winkey:
Ta, tylko EU4 nawet na promocji kosztuje kilkaset złotych (wiem że na początku tego roku było w bundlu za jakieś ~70zł z większością dodatków, ale przegapiłem tę promocję), a sama podstawka to jest chyba jeszcze biedniejsza niż EU3.
@Fennrir: EU4 ze wszystkimi dlc skompletowałem za ok. 600zł, ale zaczynałem grać lata temu, teraz jest znacznie taniej, nie wszystkie dlc są kluczowe, na początek wystarczy 4-5.
Nie namawiam cię specjalnie do EU4, masz sporo dobrych strategii (nawet od paradoxu), zapytałeś czy warto, moim zdaniem nie, nie ma sensu uczyć się przestarzałej gry bez community ani przyszłości.
@guest:
Jeśli pominąć graficzne pierdoły które nie są potrzebne do szczęścia to nawet mniej bo nieco ponad dycha :P

@Winkey:
Jak chodzi o niepiracone gry Paradoxu to mam na Steamie prawie kompletne CK2 xD