Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki, jadę do Zakopanego w weekend. Dokładnie w sobotę mogę coś zwiedzić. Będę z dziewczyną. Co polecacie ? Giewont ? Boję się że dziewczyna nie podoła. Sam też nie chodziłem za bardzo po górach. Może jakas inna łatwiejsza góra ? Może jakas dolina albo inna atrakcja ?

Będę wdzięczny za rady

#gory #zakopane
  • 19
  • Odpowiedz
@f-lock: Dolina 5 stawów tylko sprawdź czy nie napadało tam już śniegu. Ale nie powinno. Tylko zarezerwuj sobie parking wcześniej. A na drugi dzień może być chochołowska i Grześ albo kościeliska i Ornak.
  • Odpowiedz
@f-lock: patrząc po Twoich odpowiedziałach i braku jakiejkolwiek świadomości, to może nie rób w ten weekend nic głupiego. przejdź się nad Morskie Oko, ewentualnie Hala Gąsienicowa. z ambitniejszych rzeczy, to Dolina Chochołowska, a potem na Grzesia. ten Kasprowy nie brzmi tak źle, dzisiaj już halny i wchodzi się tam już nawet bez raczków, tylko że sobota ma być trochę kapryśna, więc po prostu może być błotniście i nieprzyjemnie. trochę bez sensu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@metalfacee nic głupiego nie zamierzam robić. Macie rację. Myślałem że wejście na Giewont jest proste. Nie miałem świadomości. Ktoś napisał że może być silsko i mi to wystarczy. Nie wiem czy twoja odpowiedź to nie żarty. Serio polecasz dolinę Chochołowska i na Grześka ? A jak ma.sie do tego sarnia skala ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@f-lock: wejdź na stronę natatry.pl Tam są opisy szlaków i gwiazdki trudności według nich. Od zera do 5 gwiazdek. W lecie dla mnie dwie gwiazdki to już jest męczące xD Wybierz coś co ma zero gwiazdek.
  • Odpowiedz
@f-lock: oprócz tego, że może być błoto, to Grześ jak i Sarnia skała spoko - wchodzą tam wszyscy. w sobotę nie będzie na tych wysokościach oblodzeń, jest halny, nawet na tych najwyższych szczytach są teraz dodatnie temperatury. zachować ostrożność, dobrze się ubrać i wycieczki powinny zakończyć się powodzeniem.
  • Odpowiedz
@f-lock: dolina kościeliska i smreczyński staw, morskie oko i czarny staw, dolina chochołowska, czarny staw gąsiennicowy, dolina roztoki i dolina pięciu stawów. Ja bym zaatakował kościeliską albo dolinę pięciu stawów. Jeżeli giewont jest za trudny to na tą porę roku to polecam dolinki.
  • Odpowiedz