Wpis z mikrobloga

@xdevo: No oczywiście że tak :D ale mów to jemu a nie mi. Niech ratuje różową. @JanushCebula: Halo ratuj różową kup jej porządny EIN a nie jakieś Shitsy co kosztują tyle co zwykłe fajki prawie a smakują jakby się kurz wdychało ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zamiast zapachu łajna po zapaleniu będzie piękny zapach owoców czy co ona tam polubi.
  • Odpowiedz
@xdevo: Nie będę debatować nad wyższością jednego nad drugim bo nigdy nie paliłem i mam to głęboko w cewie moczowej. Generalnie jedno sra na drugie, a badania w stosunku do obu są tylko short termami.
  • Odpowiedz
@Ariul: Generalnie to może nawet pachnieć łajnem, nie przeszkadza mi to. Jednak trochę nie wyobrażam sobie kobiety z efajką dla zoomerow, mało elegancko by to wyglądało.
  • Odpowiedz
@JanushCebula: No nie powiedziałbym. Badania nad EIN są niezależne prowadzone przez instytuty w Wielkiej Brytanii lub Polsce itd. A jesli chodzi o badania nad tym czyms to są sponsorowane przez marke Philip Morris i no nie do konca jest to short term bo badania nad efajkami są od 10 lat a nad Iqosem nie ma żadnych realnych badań tylko opinie ludzi którzy pracują przy produkcji i mówią jaki syf do
  • Odpowiedz
@Ariul: 10 lat to longterm? ( ͡° ͜ʖ ͡°) longtermowe badania będą dopiero gdy pierwsze pokolenie używające efajek i innego rodzaju nowych specyfików zacznie zmieniać miejsce zamieszkania na 3 metry pod ziemią. Ludzie pracujący w Macu mówią, że do szejków trafia sperma, co nie oznacza, że tak jest. Według mnie iqos działa na podobnej zasadzie jak jakiś waporyzator do cbd.
  • Odpowiedz
@Ariul: A co do tego efjaka w ręku różowej. Zgodnie ze starym przysłowiem, jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki. Kolor skóry mojej też się nie każdemu podoba, ale to tylko przykład.
  • Odpowiedz