Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy bardziej żałujecie czegoś, co zrobiliście, czy czegoś czego nie zrobiliście? Mnie bolą niewykorzystane szanse, ale jak czasem sobie przypomnę co potrafiłem odwalać... Jest czego żałować ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #cringe #pytanie #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8f7609605297c54a62d53f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę bez sensu pytanie, bo jak niby to ocenić, skąd wiedzieć co by było "gdyby" i jak to ze sobą zestawić w porównaniu? w każdym razie imo działać trzeba tak, żeby potem nie żałować i mieć jak najmniej podobnych wątpliwości.

@Traton: ale wiesz, że zrobić coś lepiej można w zasadzie zawsze? z takim nastawieniem pchasz się w depresję, kolego.
@AnonimoweMirkoWyznania zdecydowanie bardziej żałuję kilku rzeczy, które się zrobiło. Męczy mnie czemu nie zrobiłem inaczej... Prawdopodobnie byłbym teraz zupełnie innym człowiekiem gdybym mógł to naprawić.

A co do rzeczy, których nie zrobiłem. Zazwyczaj był solidny powód który blokował mnie przed zrobieniem czegoś. Więc nadal twierdzę, że nie dało się czegoś zrobić to nie martwię się. Ale na pewno znalazłoby się coś