Wpis z mikrobloga

@Kosa8520: jest #!$%@? w #!$%@? najgorsza postać w pashal zaraz po nim luliza i bobikrajt , typ jest nieśmieszny mdły a jak wypije to jest tak mocno atencyjny że nie da się tego słuchać , podobno też robił jakieś dziwne rzeczy na swoich insta i w UK ale tego nie wiem nie interesuje mnie on
@Kosa8520: Szwed to taka gorsza wersja uszatrona. Oczywiście łączą ich pewne cechy jak np. mitomania i niechęć do podjęcia pracy jednak seba jest dużo bardziej skrajny od menela z mineralnej. Przykładem może być spermiarstwo. Uszaty wiadomo wrzuci jakiś filmik z ruszania gulkom albo naszcza do kubka czy do czego tam sikał zaś szwed nie mając za bardzo powodzenia u kobiet w swoim przedziale wiekowym zaczyna atakować dzieci co już jest lekko
@Kosa8520: To jest regularny debil. Ale debil debil. W sensie jest upośledzony umysłowo i powinien się ktoś nim opiekować, rodzina albo jakiś ośrodek. Dla porównania, taki bonzo ma pośledzenie tylko w stopniu lekkim, to harnasie i walka z całym światem spowodowała u niego regres umysłowy. A Szwed tak jak pisałem. Tyle mam do powiedzenia na jego temat i więcej se nim bani nie zawracam.
@Kosa8520: akat niezła beczka z niego jest, ostatnio za dosłownie parę złotych (na pewno mniej niż 10zł) zjadł swoje gluty, sperme, a podobno nawet gówno (choć tego ostatniego na szczęście nie widziałem), walił kapucyna do góry nogami itp.