Wpis z mikrobloga

Jutro idę na randkę z laską z którą kręce od jakiś 2 miesięcy a ja zamiast się jakoś ogarnąć to płacze po nocach za swoją byłą której od pół roku nie widziałem w dodatku ona nie chce mnie znać, ale ciągle za nią tęsknie #!$%@? raz w życiu człowiek się zakochał i #!$%@?ł to wszystko tak bardzo jak tylko było to możliwe, gdybym tylko wtedy to wiedział... ()
#przegryw #depresja ##!$%@? #samotnosc
  • 11
@musztarda_francuska: Wiesz co stary tego najbardziej się boje niby już prawie 23 lata na kartu nie taki młody ani nie stary, pare lasek odrzuciłem sam byłem odrzucony, ale smutek nigdy nie trwał dłużej jak 2 miesiące a tutaj już pół roku i ani troche nie jest lepiej ()
@fanaty110: @adam-jakis: No właśnie próbowałem się zakochać, po wszystkim poznałem co najmniej 2 laski które były mną mocno zainteresowane i normalnie nigdy wcześniej nie dałbym ich tak łatwo spławić, ale jakoś po tym wszystkim laski są mi mocno obojętne jednej nawet dałej ponad 2 miesiące, ale jakoś nic.
Serio boje się, że zostaje pokochać depresje, przynajmniej ona nigdy mnie nie opuści.