Wpis z mikrobloga

@Koliat: no dziwne. Dlatego moja teoria o bocie nierozumiejącym ironii w pierwszym zdaniu wydaje się sensowna. Dla testów wszedłem na główną i zgłosiłem gościa nawołującego do masowych mordów (nie było trudno takiego znaleźć xD) jako "nieodpowiednie treści" i usunęli mu komentarz bez zmieniania przyczyny na "propagowanie przemocy".
  • Odpowiedz
@Morderczy_Morszczuk: Może się odwoła skutecznie w takim razie, bo w sumie to nie był hardcoreowy wpis. Bywały i takie jak negowanie głodu na ukrainie czy inne przygody w obronie gruzińskiego dziadka za które słusznie spadał, ale chyba się nauczył bo nic takiego nie było?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Formbi: coś tam kojarzyłem tylko nie super dokładnie. Niemniej jednak jeśli poleciał za wpis o umierających dzieciach rocznie to gruba przesada - bo podobno spadały wpisy z samym cytatem bez obrazków więc w samej treści było coś nie tak
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jell-o: rzuber to w ogóle pamiętam, że porządne bany dostawał raz za propagowanie systemów totalitarnych na pół roku poleciał.

@SaudiArabia: najlepsze bylo w tym banie to ze jak wrocil to dostal kolejnego po paru godzinach chyba na 2 miesiące xD
  • Odpowiedz