Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 43
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:02:01, Wtorek, 20 października 2020. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana. Słońce podniesie się dziś o 07:25. Będzie oświecało nas 10 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 12:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:37. Ciemna noc zapadnie o 18:55, ale gwiazd można wypatrywać od 18:14.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 40
  • Odpowiedz
@micke: Dzień dobry :D
@wynalazek_one - święte słowa, uśmiechamy się żadnych smutasów bo to nic nie zmienia.
Na przekór marudą będę miała dobry humorek.

(wczoraj zgadałam się że znajomymi, no i trochę mnie uspokoili ze nie dostaje na głowę. Od kilku tygodni mam wrażenie że mi życie przecieka przez palce, że wręcz stoję obok i obserwuję swoje życie jak jakiś film. Na szczęście znajomi mają takie same czucia więc
  • Odpowiedz
Pogodny wtorek, aż się chciało o 6 lecieć po bułki. Jutro ma być jeszcze ciepłej a w czwartek to już w ogóle pogodę powaliło i modele podają 18°C. Już słyszę jak grzyby rosną. ( ͟ل͜)

Trzymajcie się, myjcie ręce i koko dżambo i do przodu. Podobno 85% ludzi nie myje rąk po wyjściu z publicznej toalety. Przynajmniej dzięki temu całemu covidowi nie trzeba
  • Odpowiedz
  • 14
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry, za chwilę zaczynam zajęcia więc mam jeszcze chwilę by śniadanie zjeść. Popieram idee o byciu radosnym, gdyż może to nam pomóc nie zwariować w tych dziwnych czasach.
  • Odpowiedz
Dzień dobry,
Kto się wyspał? Na przykład: ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) czuję się milion razy lepiej nie wiem czy to za sprawą grzanego winka czy może jednak snu. Domyślam się odpowiedzi.
Pan z Bena poleciał mi Old Tbilisi, pół słodkie czerwone. Mówił, że jest wyraziste w smaku i dobrze komponuje się z przyprawami. Polecał jeszcze dwa inne ale stwierdziłam, że chcę mocnego kopniaka i zostało na wyrazistym
  • Odpowiedz