Wpis z mikrobloga

mirki myśle nad rzuceniem studiów informatycznych na których aktualnie jestem 1 rok here. totalnie się w tym nie widzę, przesiew na pierwszym semestrze dotknie pewnie też mnie i zresztą nie widzę się w tym zawodzie. chciałbym w przyszłości pracować w służbie zdrowia albo mundurówce. W grę wchodzą #sluzbawiezienna albo pójście na studia ratownicze ewentualnie pielęgniarstwo. Czemu akutat to ? Jestem w wojskach obrony terytorialnej i cały okres między maturami a studiami spędziłem na służbie na szpitalach robiąc tam najróżniejsze rzeczy i wkręciłem się trochę w tematyke okołomedyczną i dobrze się w niej czuje. Czy powinienem #!$%@?ąć się w mur i wybić sobie z głowy pracowanie za psi #!$%@? w NFZ albo z #!$%@? za kratami mając możliwość pracowania w IT? #ratownictwo
  • 9
Zawsze możesz iść do sw i zrobić studia w międzyczasie. Jeżeli będziesz pracował na 8h to nie powinno być problemu ze studiami zaocznymi, gorzej w zmianie, bo tak na prawdę masz tylko 1 weekend w domu, czyli sobota schodzisz z nocy, niedziela wolna, i poniedziałek znów robota. A co do kierunku to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojego podejścia, tu będziesz miał zrytą banie przez to, że siedzisz przez kilka