Wpis z mikrobloga

Od kiedy Giertych został zatrzymany w internecie na portalach dla umysłowo chorych można czytać posty i komentarze osób, które z niecierpliwością czekają, aż schwytają Tuska i go zamkną w kiciu. Mam takie pytanie do pewnych osób. Powiedzcie mi tak szczerze, jakie macie dowody lub jakiekolwiek podejrzenia, że Tusk zrobił coś co jest niezgodne z prawem? Bo coś mi się wydaje, że wy chcecie tak dla zasady i z samej przyjemności dla siebie widzieć Tuska w kajdankach. Argumentów zero liczy się fakt, że mają go schwytać xd
#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
Bo coś mi się wydaje, że wy chcecie tak dla zasady i z samej przyjemności dla siebie widzieć Tuska w kajdankach. Argumentów zero liczy się fakt, że mają go schwytać xd


@GrochenMochen: No Ameryki to Ty nie odkryłeś ( )
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi tak szczerze, jakie macie dowody lub jakiekolwiek podejrzenia, że Tusk zrobił coś co jest niezgodne z prawem? Bo coś mi się wydaje, że wy chcecie tak dla zasady i z samej przyjemności dla siebie widzieć Tuska w kajdankach.


@GrochenMochen: Samego Smoleńska wystarczy, żeby niebo w kratkę oglądał do końca swoich dni.
A są jeszcze stocznie, katarscy inwestorzy, a co ewentualnie jeszcze to się okaże jak służby przejrzą materiały od
  • Odpowiedz
lot do smolenska organizowala kancelaria prezydenta


@bazylczuk: Tylko w zakresie listy pasażerów oraz wskazania miejsca lądowania i orientacyjnej godziny przylotu.
Samolot był rządowy i za całą resztę odpowiadał rząd.
Strona rządowa odpowiadała m. in. za skierowanie samolotu na remont do Samary, za odbiór po remoncie, za zabezpieczenie samolotu przed lotem, w tym przed dostępem osób postronnych, podłożeniem ładunków wybuchowych itd., za jego sprawność, za załogę i jej uprawnienia itd.
Strona rządowa
  • Odpowiedz